Odbierzcie pakiet bytowy „India”!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Peka

Nie znikają. Czołgi masz na 2 tygodnie bez względu na to jak długo będziesz miał pime. Jedynie king tigera masz na okres posiadania prime.

wiecznysen77
spokojny

bardzo fajny pakiet chyba najlepszy w tym roku

Oxi

Tak masz rację. Pakiet jest bardzo Ciekawy. Jak za miesiąc będzie podobny , to opłaca się kupować Prime.

Powhatan

A radzę uważać. Często im się to nie zdaża, ale akurat tym razem padło na mnie. Mimo zakończenia okresu próbnego (ich pierwsze randku z WG) i zlikwidowania konta na Twitch Prime kasę pobierali jeszxze przez dwa miesiące. Oczywiscie po lekkiej awanturze wszystko w koncu zwrócili, ale miło nie było.

Peka

Miałem to samo. Ale mnie zwrócili kase po jednym meilu.

Quentin

Co miesiąc nowy okres próbny, trzeba wybrać inny kraj. Trochę zabawy ale działa.

Jakub Lazarowicz

Czy jeżeli skończyło się już kiedyś okres próbny twitch prime, a teraz założy się nowe konto i z nowego konta “wykupi” się pakiet (znowu za darmo, bo okres próbny, potem odpinam kartę) , to zdobędzie się nagrody mimo zbobycia pakietu z nowego konta twitch?

Lol

Raz użyta karta na jakimkolwiek koncie może być już użyta do darmowego okresu

Anonimowo

Typowy Janusz. Próbuje wszystko za darmo wytarmosić, ale na szczęście Amazon się zabezpieczył – idź zakładać nową kartę, bo stara już została zapisana w systemie i guano nią aktywujesz jako Trial. Zamiast dać te uczciwe 15/30 zł, które i tak jest niską kwotą za to co się otrzymuje (oprócz darmowego suba, jest też Amazon Video Prime, etc) to znajdzie się taki jeden co spróbuje oszukiwać. Shame.

Jakub Lazarowicz

Kolega wyżej pisał, że jeżeli wybierze się inny kraj to okres próbny działa znowu, wiec już nie wiem …

Jakub Lazarowicz

Mam pytanie, czy po zakończeniu okresu twitch prime nagrody znikają? jeżeli tak, to czy da się zrobić aby czołg i nagrody pozostały w garażu bez konieczności przedłużenia pakietu? Jeżeli zna ktoś taki sposób to niech da znać

Peka

Nie znikają. Czołgi masz na 2 tygodnie bez względu na to jak długo będziesz miał pime. Jedynie king tigera masz na okres posiadania prime.

szaryszynszyl

To sie teraz postarali jutro wpadnie kolejny darmowy pakiet