Walczcie w dobrym stylu z nowymi wzorami Spreadshirt

Niektórzy z Was na pewno lubią imponować stylem na polu bitwy, inni wolą z dumą nosić barwy wojenne World of Tanks wszędzie tam, gdzie akurat są. Mamy wiadomość, która ucieszy wszystkich! Właśnie dostarczyliśmy nowe wzory do naszego sklepu Spreadshirt i każdy z nich jest powodem do chwały. 

Kroczcie śladem prawdziwego władcy w koszulce King Tiger lub postawcie na podstępny pojazd Bat-Chat, przez który każdy miliarder dosłownie pozielenieje z zazdrości. M4 Sherman ochroni Wasze szpargały schowane w naszej najnowszej torbie. Możecie też paradować w koszulce baseballowej z Hetzerem – ta nowość podoba nam się najbardziej!

Jesteśmy pewni, że przynajmniej jedna z tych rzeczy wpadła Wam w oko. A skoro tak, rozejrzyjcie się po naszym sklepie i wykorzystajcie kod promocyjny „WOT15”, aby otrzymać 15% zniżki przy kolejnym zakupie! Stylowe ciuchy taniej? Takiej okazji nie można przegapić!

NA ZAKUPY  

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments