[Słów kilka] Aktualizacja 1.91 „Noktowizja”

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
plot

Rakiety powietrze-powietrze Stinger, jakie są na Lynxie są dużo lepsze niż Mistrale, jakie przenosi Tiger, a nie „takie same” – Stinger namierza cel w odległości 7 km, Mistrale na 4 km.

janek

no cóż dla mnie ostatnie patche są nic nie warte, bo dodają przeważnie pojazdy i samoloty powyżej t4, wiec szczerze powiem nie wiemd la kogo bo próba wyekspienia odrzutowców początkowych ( tierV) to istny masochizm, na wejście do bitwy nawet na arcadówkach czeka się po 5 min tylko po to by spotkać się w bitwie 6vs6 z 11wyespionymi samolotami, w to chyba góra 50 osób gra powyżej 4 tieru, zresztą i z br5,7 ostatnio nie potrafi skompletować pełnego składu. Druga kwestia to co patrz wklejanie po 1-2 samoloty do nacji gdzieś w środku drzewa kuźwa naprawdę nie można poczekać kilka tierów i zrobić pół drzewka, a takl nawet nie ma motywacji by wracać do ściepek

tak było

Huhu, tekst o WT który nie jest suchą copypastą ze strony gaździn? Ktoś tu się opił piccolo dzisiaj XD

A tak serio to trzeba tego więcej. Strona niby taka hehe multikulti (jak dom3n) a o WT się pisze całe G (albo z trzydniowym obsuwem), podczas gdy byle suchy pierd z octem o WoT jest wysrywany z prędkością nowych premek.

+1

+1

Anonimowo

Bardzo mi się podobały wywiady jaki prowadziłeś w przeszłości – z Phlydaily oraz, bodajże, b_VVd.
Fajnie jakby coś takiego się pojawiło jeszcze w przyszłości.