W superteście weźmie udział dwudziałowy pojazd

Dowódcy!

Na pewno słyszeliście o wczorajszym artykule poświęconym dwudziałowym pojazdom, które zamierzamy niedługo oddać do rąk czołgistów World of Tanks? Zgadza się: dziś testujemy prototyp czołgu z dwoma działami.

Bardziej od samego prototypu interesuje nas koncepcja rozgrywki z udziałem tego rodzaju pojazdów. Nie przywiązujcie się zbytnio do żadnego z parametrów testowanego okazu. Chodzi o to, abyśmy mogli wszyscy przekonać się, jak dwudziałowy czołg mógłby wyglądać i w jaki sposób by się nim grało w World of Tanks.

Zabawę czas zacząć – zerknijcie na pierwszy w historii gry pojazd z dwoma działami (nie, Franken i Stein to zupełnie inna bajka) i poznajcie jego parametry.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. Mason pisze:

  Dodają jakieś pierdoły, które się komuś gdzieś przyśniły, lighty tak małe, że działo by do nich nie weszło a Brummbara, SturmTigera itp. to nie łaska 🙁

 2. Jan pisze:

  Lepiej wprowadzili by wyższe tiery i nowocześniejsze czołgi niż dziwactwa z dwoma działami. War Thunder rozwija się aż miło a WOT łoi kasę z premek.

 3. Daneboj pisze:

  Pewnie wjedzie na swieta pierwszy raz jak IS-3A i swojego czasu szwedy

 4. Cosik jest nie tak pisze:

  Są jakieś przecieki kiedy trafi do sprzedaży?

 5. gal pisze:

  Kiedy dodają czołgi przenoszące broń jądrową???

 6. Anonim pisze:

  Czy mi się wydaje czy ten pojazd nie przypomina coś co było testowane z 3-4 lata temu pod nazwą Kirowiec-1?

 7. Anonim pisze:

  Biore go w ciemno

 8. Anonim pisze:

  Trochę ślepawy xd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.