Aktualizacja 0.8.8: czwarta rocznica!

Mijają cztery lata od premiery gry i chcielibyśmy uczcić tę okazję, oferując Wam prezenty i wprowadzając nowe aktywności w grze. Pierwsze zwycięstwo każdym okrętem X poziomu w trakcie aktualizacji 0.8.8 nagradzane będzie superkontenerem, a pomyślne wypełnienie wszystkich czterech dyrektyw – kontenerem z losowo wybranym okrętem premium VI poziomu.

Weźcie udział w obchodach, wpływając do zupełnie nowego portu o nazwie Stół kreślarski. Znajdziecie w nim model okrętu skąpany w ciepłym świetle lampy, dumnie prezentujący się pośród kompletnego twórczego bałaganu.

Premia za zwycięstwo

W czasie trwania aktualizacji 0.8.8 możecie spodziewać się ciekawych prezentów za pierwsze zwycięstwa wieloma okrętami. Rzućcie okiem na karuzelę okrętów, by sprawdzić, które okręty z premią za zwycięstwo oznaczone będą specjalnym symbolem.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments