Wersja 1.6.1: nowe elementy personalizacji

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xpowolnyx

Po co narzekacie na free 10k kredytów od sztuki. Sprzedać, nie marudzić.

Anonimowo

Zakon Węglów i Pomidorów nie był by sobą jakby się nie przywalił do WG. Bo przecież to przez WG są słabi

Anonimowo

Czy mi się wydaje, czy kroi się coś ciekawego? Wśród emblematów i – co ważniejsze – napisów wyraźnie widać uwzględnienie Australii, Korei i Tajlandii.

W świetle planowanych “wielonarodowych” czołgów oraz słów z któregoś wywiadu o “szykowanym rozwiązaniu ws. narodowości załóg, które wielu zadowoli” myślę, że może to się skończyć na wprowadzeniu dodatkowych narodowości bez własnych czołgów (albo tylko na premkach) dla których dostępne będą tylko załogi (i pewnie ich customizacje, a co).

Czyli np. zrobią narodowość “Kanada” która skorzysta z kanadyjskich czołgistów/stopni plus z kilku czołgów drzewka US/UK i dodatkowo będzie miała dwunarodowościową premkę Ram II do zakupu.

Eliashek

fajnie by było

Anonimowo

Pytanie jeszcze, czy to Korea Południowa czy Północna 😛

Sprzedawca naklejek

Ja lubię jak czasami dają te emblematy za darmo, bo od razu sprzedaję po 10 000 😉

Chciałbym tylko zaapelować aby wszystkie emblematy mozna było sprzedać bo niestety tak nie jest i te najbrzydsze, niehistoryczne niestety zaśmiecają mój garaż 😉

Idk

Free WIFI 😂

pitrex002

Tak do 2017 roku jarałem się emblematami. Teraz nawet nie wiem co mam w magazynie.
Ludwiku Dorn!!!! I ty Sabo!!!!! Nie idzcie tą drogą !!!!

Tanker

Na *** oni dają ostatnio cały czas te naklejki i emblematy jakieś, zajeli by się match makingiem czy nowymi mapami a nie zajmują się jakimiś głupotami, gram od 6ciu lat mam tych naklejek setki ale nigdy żadnej nie zapodałem na czołg, bo po co

Anonimowo

Grafik to dalej nie to samo co programista… Grafik Ci nie ogarnie MM, on może zrobić właśnie taką nalepkę i takie obowiązki ma w umowie.

Siema.KtoPL?

widzę ktoś mnie wyprzedził z opinią na temat tych posranych medalików, odznaczeń, emblemacików i całego tego nikomu nie potrzebnego g*wna

Anonimowo

A ja widzę że dalej nie wiecie co piszecie. Wydział Grafików to osobne miejsce i obowiązki od Wydziału z programistami. Graficy coś zrobią to jeszcze inny wydział wprowadza to do gry. Ale “Nie znam się, ale się wypowiem”

Człowiek z lasu

Ten kto pracuje, pracował lub był na praktykach zawodowych w takich firmach jak WG ogarnie temat, ale czarna masa wie swoje.

Tu możemy tylko winić departament zajmujący się balansem (bo chyba pod nim MM) że nie pracują tak szybko jak departament zajmujący się grafiką czy też interfejsem.

Unterwalder

Swoją drogą trochę to smutne. Kiedyś robili modele czołgów HD i to było Dzieło Na Chwałę Pana. Potem mapy HD.
A teraz… Przynajmniej ich nie zwolnili… “róbcie chociaż te naklejki albo coś…”