Wersja 1.6.1: zestaw stylizacyjny “Dni chwały”

Kolejny zestaw stylizacyjny z aktualizacji 1.6.1. Traktowany jako historyczny element wyglądu zewnętrznego; tylko dla czołgów amerykańskich.

Ten styl jest inspirowany amerykańskim Narodowym Pomnikiem i Muzeum Weteranów w Columbus w Ohio. Muzeum to oddaje cześć pamięci 40 milionów Amerykanów, którzy brali udział w konfliktach zbrojnych od czasu utworzenia Stanów Zjednoczonych Ameryki po dziś dzień.

Wyceniony na 1750 szt. złota.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Toma Teu

No, nareszcie jakieś dobre style. Ale może by tak zestawom stylizacyjnym dodać możliwość zmiany farby podkładowej i niektóre nacje potrzebują przerobienia kamuflaży tak by posiadały elementy przezroczyste, już nie będę wspominał, że kamuflaże niektórych nacji szczególnie Polskiej sa do kitu no może poza Polskim camo pustynnym. Fajnie by było gdyby z zestawów stylizacyjnych można było zdjąć emblematy lub napisy np typu WG Fest 2018 albo Football 🙂 itd.

ChestnutS

Takim Pattonem z takim stylem to bym pograł.

erebus2000

Element historyczny?? A na poprzednich czołgach niehistoryczny? Nie miało być czasem odwrotnie ??