Stalowy Łowca: Walczcie do ostatka i osiągnijcie powszechne panowanie!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wcr

Battle Royale 2.0 w wot czyli jak spierzyli mechanike…

ktosik

tak z innej beczki troche:
co to sa kupony znizkowe na linie frontu? co daja i jak je zdobyc?

barons1

cześć można było zdobyć w w ciągu ubiegłego tygodnia w misjach, a cześć można kupić w sklepie, są to doładowania 100% do doświadczenia przez 1 godzine.

ktosik

siema. Ty piszesz o rezerwach na linie frontu, o tych wiem i zdobylem:) ale jest jeszcze takie cos jak “kupony znizkowe” na ekanie gry linia frontu i mozna aktywowac takie ale Ja ich nie posiadam… moze ktos inny bedzie wiedzial 😀

Majkel

Prawdopodobnie chodzi o to, że masz zniżkę na wypożyczenie czołgu na LF. Teraz masz podaj 112 za kilkaset golda, chyba FV oraz T44.

qwertb

Czyli Czarnego Rynku nie będzie… A ja już kasę uzbierałem 10 kk 🙁
Z tych nagród chyba tylko konto premium coś warte i może obligacje.

Anonim

Robienie zwykłej strzelanie SF ciąg dalszy

barons1

Ten tryb gry został powielony z gry wows. Grałem w tym trybie. Dobra zabawa i szybko trzeba wyrabiać ruchy, bo z każdej strony można dostać niespodziewanego strzała. Kampienie w tym trybie jest nie modne, bo można szybko zginąć. Trzeba być w ruchu aby zdobywać zrzuty, a przy okazji niszczyć przeciwnika.

Zygfryd

Myślałem, że za ten tryb będzie można zdobyć kupony do odblokowanie festiwalowego sklepu. Teraz nie mam pojęcia w jaki sposób mamy uzbierać wymaganą liczbę kuponów do odblokowania sklepu plus jeszcze 200 żeby coś w nim kupić.

Anonimowo

Całość zbierzesz w trakcie samych dziennych misji i weekendów. W międzyczasie masz FL, gdzie można zdobywać tickety. Obstawiam, że celowo WG teraz zwleka. Może chcą wyciągnąć hajs jak miało to miejsce w Homefroncie?

Anubis

Nagrody trochę cienkie są.

Pepe9392

A mi się tam podoba 🙂 fajnie że coś wprowadzają nowego od czasu do czasu jak ktoś nie chce grać nowych trybów nie musi może łupac randomy jak do tej pory :p + dla wg 🙂

Anonimowo

z tej gry robia coraz wieksze gówno :(Sporo ostatnio nowych trybów czyżby im graczy ubywało i Wg zaczyna kombinować??Idzie to w zła stronę.Coraz większe odmóżdżenie gry .A było kiedyś tak fajnie . strzelanie po weakspotach inny MM jakis tam balans czołgów ale był ;)Szkoda że to sie skończyło.:(

Arthus

Cytując klasyka
Jak się nie podoba to ***********.

Anonimowo

skończy się tak że wszyscy “wypierdolą” i wreszcie będzie można mówić że gra zdechła

Anonimowo

Co boisz się szybkiego wybuchu? Ten Tryb pokaże kto co umie, bez pomocy teamów

Wyjaśniacz Osiedlowych Pomidorów

no w sumie było lepiej być jedyną 8 na same X co nie? 😀 albo 4 na 9
Strzelanie po weak spotach lel, jak się było w dobrym klanie to i tak można było goldem pruć

glus1321

Kiedy sie grało 5 na 10… Weź spierdalaj.

Anonimowo

Płacze bo wie że będzie wybuchał po 30 sekundach