Premiera pełnej wersji World of Warships: Legends

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Old player

Gra zdechnie tak jak zdycha na pecetach, widać ze WG na tej swojej głębokiej BL kompletnie nie wie że ludzie w EU już wiedzą jakie mechanizmy uzależniają, i trzymają się z daleka od produkcji które takimi mechanizmami są naładowane do granic możliwości.
Panowie z WG nie chcemy gier w których niezależnie od skilla jesteśmy raz asem , raz fajtłapą, chcemy gry w których nauka i doświadczenie dają odrobinę satysfakcji z dobrze spędzonego na rozgrywce czasu. Za chuśtawkę euforia – skrajna frustracja , dziękujemy, dzisiaj poza nielicznymi nikt się na to nie daje złapać.

Anonimowo

100% racji złodzieje oszuści

gruby

Szkoda czasu, odblokowanie misji na tirpitza kosztuje 2500 dublonów, wymagania nierealne do spełnienia, jeszcze genialny dobór drużyn, dziadowskie RNG i magiczna mechanika.
Zainstalowałem , kupiłem dublony, pograłem dwa dni , doszedłem do wniosku że to dokładnie takie samo dziadostwo jak na PC tylko z większym parciem na kasę i wywaliłem z PSa.
Nie polecam.