World of Warships: Legends doczekało się swojej premiery!

World of Warships: Legends opuszcza wczesny dostęp i etap przedpremierowy na PS4 oraz Xbox One 12 sierpnia! Dołączcie do walki i utorujcie sobie drogę w nowej kampanii Polowanie na Tirpitza, aby zdobyć ten uwielbiany przez fanów okręt premium – Tirpitz!

Kampania Polowanie na Tirpitza to największe jak do tej pory wydarzenie w Legends, które da Wam doskonałą sposobność do rozpoczęcia swojej przygody z grą z odpowiednią pompą, odświętnością oraz wybuchową akcją!

Kampania składa się ze 100 poziomów, a każdy nagrodzi Was dodatkowymi zasobami, które przydadzą się podczas początkowej wspinaczki w górę drzew technologicznych – a do tego możecie zacząć już od III poziomu! Na końcu kampanii czeka Tirpitz – olśniewający i potężny okręt w Legends.

Krótszy postęp oznacza, że Tirpitz został umieszczony na VII poziomie, najwyższym poziomie w grze! Jeśli chcecie go odblokować, będziecie potrzebować Wsparcia admiralicji, dostępnego w grze za 2500 dublonów. Z uwagi na to, że Wsparcie admiralicji potraja ilość nagród z kampanii ORAZ otwiera możliwość zdobycia Tirpitz – jest to olbrzymia korzyść, stąd też nie można lepiej zacząć w World of Warships: Legends.

Pełna premiera wprowadzi również nową zawartość! Pojawiły się niemieckie niszczyciele, dając się we znaki za pomocą silnych dział oraz sonaru w szybszych bitwach World of Warships: Legends. Niemieckie pancerniki również pojawiły się we wczesnym dostępie, czyli systemie, który pozwala graczom na zagranie – i zatrzymanie – niemieckich pancerników zanim zrobią to inni!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.