Festiwal Czołgów: Powitaj Czeskie święta

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Teraz do ósemki premium dodają 4 załogantki – to jest P2W jak stąd do tamtąd i z powrotem. Takiego P2W chyba jeszcze nie było. WG przechodzi samych siebie z P2W. Dużo niepłacących graczy odejdzie i zostaną sami płacący.

Maraskin

Tan czołg to jakaś mega porażka. Celne działo 0,38 – toć Maus ma 0,36 i rzuca kartoflami. Progetto zjada go razem z gąskami.

tankkiler806

Kouzelnik_97 mam taką bitwe. Także jestem ofiarą gracza który mnue wypychał zamian pomóc mi walczyć z przeciwnikiem. Jak moge pomóc

Stary Wilk

I takie misje powinny być z automatu dla premek VIII poziomu. Płace to wymagam.

Kouzelnik_97

APEL DO WSZYSTKICH!

W związku z wycofaniem obrażeń sojuszniczych, oraz rażącym wzrostem zachowań takich jak wypychanie pod wrogów, wypychanie z krzaczka, szturchanie przed strzałem itp proszę, by wszyscy przesyłali takie powtórki na panel WG: https://eu.wargaming.net/support/pl/products/wot/my-tickets/
Niech zobaczą, co narobili. Ja dzisiaj przez 8 godzin miałem okazję wysłać 6 takich powtórek.

Anonimowo

I tak to niestety ŁorGEJming oleje, chyba, że w przecięgu 3/4 lat coś się zmieniło w tej kwestii. Nieraz wcześniej zgłaszałem różne sytuacje jak grube wyzwiska, wykorzystywanie słabych stron mechaniki gry jak np. uporczywe wypychanie przez całą bitwę. Jedynie co raczyli odpisać to by nie przejmować się i skorzystać z ich zajefajnego systemu raportowania w grze, który ponoć świetnie działa. Zastosowałem się do tego pierwszego i oszczałem zarówno te raporty, jak i cały WG. To jest też jeden z tych powodów dla których nie wspieram WG. Zamiast tworzyć przyjemne środowisko gry (czyli m.in. skuteczny system raportowania) to chciwie wyciągają łapę po hajs. Zasada jest jedna – trzeba sobie zasłużyć, a pracuje się całokształtem. Feeling gry jest ok, da się dobrze bawić, ale do czasu aż coś zgrzytnie.

qqqqq

fakt zyebali po calości, teraz jak ktoś wezmie mausa to będzie mógł trollować po całości. Powinni wyłączyć mozliwość poruszania pojazdów sojuszniczych

Anonimowo

Jestem ciekawy czy będzie można sprzedać ten styl 3D, a jak tak to za ile…

O_o

Akurat brakuje mi ~80k expa do skody t50/51. Schematy i zaloga beda jak znalazl 🙂 12 dni i 2,5 perkowa zaloga za free

Zygfryd

Żeby dostać załogę trzeba kupić Skodę T 27 za 140 zeta. Jakie FREE?

O_o

Akurat to byl czolg, ktory chcialem miec, wiec w moim przypadku jest za free. ale masz racje, trzeba miec ta skodzine, zeby zdobyc zalogantki.

Brakitoo

A oni co? Mało kasy mają?

mol

do autora – trzeba to poprawić 😉 :
Zdobędziecie czechosłowackie schematy nawet jeśli już wcześniej zbadaliście czechosłowackie drzewo technologiczne.
A jak wygląda efektywność bojowa pierwszego czechosłowackiego pojazdu premium? If you enjoy playing Tier IX-X tanks of this tech tree, then you will definitely appreciate the Škoda T 27 and its automat przeładowujący na trzy pociski. Jego uszkodzenia na strzał nie robią wrażenia, ale pojazd posiada wystarczającą siłę ognia by poważnie uszkodzić przeciwnika, a to dzięki jego celnemu działu o krótkim czasie celowania i dobrych wartościach penetracji pancerza.

Provener

oczywiście p2w, żeby mieć lepsze rzeczy trzeba zapłacić

MatkaSerba

To nie jest p2w

Bobik

Jakie p2w? Kredyty możesz zarobić w grze. 30 dyrektyw możesz wymienić za obligacje zdobyte np za medale z randomów. Pierwszy perk bia na nowej załodze to koszt 400-800 złota za załogę i książka za 2mln kredytów (nie ma napisane, że to perk 0, jeśli tak to można policzyć nawet 4mln) dodatkowe 30 schematów uniwersalnych i 6 narodowych do pominięcia.. Może samo granie czołgiem premium to p2w, bo daje więcej kredytów 8 doświadczenia?

O_o

Jest napisane, ze to perk zerowy. Wiec z ksiazka masz 2,5 perkowa zaloge praktycznie za fryty

Balu

Bawi mnie jak ktoś uważa,że WoT to nie p2w.Bo płacenie za przyspieszenie progresu,to nie jest przecież p2w.Haha,same retardy.Ale jak coś się dużo powtarza,to widocznie staje się to prawdą.

Anonimowo

nie znasz znaczenia słowa to go po prostu nie używaj 😀

Anonimowo

Szkoda że nie można ugrać zniżki na skode >:

henryk5pio

Jednym słowem: “Drogi graczu, nie rozwijasz drzewka Czechosłowacji? Nic nie szkodzi, kup T27, popsuj ludziom grę na 8 tierze zalogą na 100%, a dowódcę choćby z żarówką i książkę na 1 perk dostaniesz za 12 dni” 😀

Anonimowo

weź kredyt, wyjedz za granicę.