Sklep premium: Pz. 58 Mutz

Panzer 58 Mutz dostępny w zestawie za 130,14 zł.

Szukasz kolejnego snajpera, który stanowiłby wsparcie dla Twojej drużyny? Właśnie go znalazłeś! Ten niemiecki pojazd pochodzenia szwajcarskiego jest wyposażony w działo słynące z wyjątkowej precyzji oraz wysokiego wskaźnika penetracji! Znajdź osłonięte miejsce, wykorzystaj niezwykłą grafikę z niedźwiedziem jako premię do kamuflażu i wybieraj cele! Dodaj pojazd do swojej kolekcji, kupując ten zestaw, który zawiera także miesięczny dostęp do konta premium.

Ważne: Ważne: misje znajdujące się w zestawie mogą zostać wypełnione tylko pojazdem Pz. 58 Mutz po wykorzystaniu bonusu za pierwsze zwycięstwo dnia.

Poziom VIII tygodnia: Pz. 58 Mutz
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Pz. 58 Mutz
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 •  Konto premium World of Tanks: 30 dni
 • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny.

Cena: 130,14 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  EBR niech dadzą w końcu do sprzedaży!!!!

 2. Pomidor jakich mao pisze:

  Pozdrawiam tych graczy, co mówią, że defek nie taki dobry, chyba żółtaczki co twierdz nie grają ( ͡° ͜ʖ ͡°), a swoją drogą, to wystarczy machać czym się ma aby być trudnym do przebicia. Garnuszki łapią wszystko, ale fenomen defka polega na tym, że ma kąty. Działo ma ruskie ¯\_(ツ)_/¯. Co do policzków wieży, każdy def stoi w miejscu, nie rusza wieżą,tak samo jak z ws nad działem 277 (pomidorki nie wierzą, że 277 ma ws na wieży banalny do trafienia 😮 (jak policzki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ). Co do innych premek, to pantera = progetto, skorpion – jak ktoś umie grać, bardzo przyjemna mobilność, lepszy niż drzewko, lt-432 – kolejny czołg jak ktoś umie grać, ale pancerz wiele wybacza, i on jest o wiele lepszy niż drzewko, is-3A jest op gdy posiada 3 pestki, 1170 dmg na magaznynek jest po prostu chore xD, reszta premek meh, chyba że mówimy o lwie. Xoxo

 3. Hsh pisze:

  W dużym uogólnieniu: Progetto, Skorpion G, Defender, Lt-432. Pozostałe premium VIII raczej mają wartość kolekcjonerską, choć są oczywiście tacy, co kochają ELC Even czy ruskie prem TD. Słabo w tym sklepie z towarem.

  • O_o pisze:

   Z tym defenderem to bym nie szalal. Wokol czolgu urosl jakis dziwny mit, powielany zwlaszcza przez osoby, ktore go nie maja…Wg mnie wcale nie jest taki op. Pancerz ma trollowy owszem, ale ogarniety gracz porobi go jak chce. Dzialo totolotek. Dla mnie to taki obj. 257, tyle, ze tier nizej. Defender wymiata jak jest losowany w top 3. Tyle, ze 90% czolgow w top3 wymiata.

   • misio pisze:

    Defender jak Defender, ale IS3A cos mi szwankuje, ostatnio na TW tak mi losowało, wszyscy się podsmiewali, że załadowałem kartofle

   • (...) pisze:

    Tak naprawdę by najłatwiej zniszczyć defendera, który zajął dobrą pozycję, należy go zostawić na koniec i objechać, bo ma za niski dpm by poważnie zaszkodzić. Przy losowaniach na 6 czy wymianach sprawa wygląda trochę inaczej i wtedy jest groźniejszy, jednak zasada jest ta sama – objedź go. Ewentualnie można strzelać w policzki pod pewnym kontem, wchodzi przy 205 penetracji.

   • Anonim pisze:

    Czemu większość patrzy np na Defendera przez pryzmat gier losowych. Na takiej Twierdzy na 8 czy drużynówkach taki defender z jego pancerzem i nie najgorszym działem robi robotę.

  • qqqqq pisze:

   uogólniając to najlepsza jest somua i tyle

 4. Tomek. Z. pisze:

  2,2 sec czas skupiania, snajper? Kto pisze te wszystkie wspaniałe komentarze? Jeden z dwóch pojazdów które wymieniłem w trade in. Drugim był T34, ale go potem odkupiłem na czarnym rynku. Mutz-a nie chcę nawet za srebro.

 5. Mutzik pisze:

  Może to tylko moje odczucia ale po zmianach jakoś mi się nim gorzej gra.

  • O_o pisze:

   Jak lubie grac medami, tak tym wybitnie mi nie idzie. Czolg ani do gry agresywnej, ani di gry w poldystansie. Na papierze calkiem ok, tym bardziej po ostatnich buffach, ale jak przyjdzie co do czego to jest slabo. Moze to ja nim grac nie potrafie i nie wykorzystuje jego potencjalu, ale to jeden z gorszych zakupow w grze jakie zrobilem.

  • Powhatan pisze:

   Dzięki za podpowiedz, bo jeszcze niedawno go chciałem.

 6. VanD pisze:

  Jeśli szukasz snajpera, to na pewno nie jest nim Mutz. Tyle w temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.