Nieoficjalny i w 100% opcjonalny poradnik o komunikacji z deweloperami (na reddicie)

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

2 komentarzy
SirBushman

Przypomnę merytoryczny temat „Pytania do WG”, który został oficjalnie zaaprobowany przez WG, założony przez Pracownika WG, gdzie forumowicze mogli zadawać pytania i gdzie pilnowali, żeby było rzeczowo.
Ilość odpowiedzi jaką otrzymali na swoje pytania wynosi: 0. Tak ZERO.
Dlaczego?
Bo WG nie było zainteresowane odpowiedziami na pytania (dalej nie jest).

Anonimowo

widać, ze komus zalezy, nie tak jak w wot