Pagan Online i informacje o zbliżającej się premierze!

Pagan Online i informacje o zbliżającej się premierze!  

Data, cena, mnóstwo nowej zawartości i usprawnień – szczegóły.

Pagan Online, dynamiczne RPG akcji od Mad Head Games i Wargaming wyjdzie z wczesnego dostępu i będzie miało oficjalną premierę już 27 sierpnia 2019 roku. Na premierę tytuł otrzyma mnóstwo nowej zawartości i usprawnień, bazując na dotychczasowych opiniach graczy. Pagan Online łączy w sobie klastyczną akcję typu hack-n-slash z sesyjną rozgrywką PvE, unikatowych bohaterów, fabułę oparta o mity przedchrześcijańskie i wymagającą walkę. Co ważne, gra w Polsce zadebiutuje w atrakcyjnej cenie 69.99 PLN! Nowa zawartość i kluczowe usprawnienia wersji premierowej:

 • Pełna kampania – 8 aktów, nowe strefy i mapy, dwóch nowych bossów (w stosunku do wersji z wczesnego dostępu).
 • Kliknij-by-się-poruszyć i pełne wsparcie dla kontrolerów – oryginalnie zaprojektowana rozgrywka pod sterowanie klawiszami WSAD, gra otrzyma również bardziej tradycyjne metody poruszania się.
 • Dwóch nowych bohaterów (wraz z 8 poprzednimi da to razem 10 grywalnych postaci!)
  • Elden to szybki i zwinny, używający dwóch broni naraz lodowy stwór, który spowalnia i zamraża przeciwników z każdym uderzeniem.
  • Hector to jego przeciwieństwo i opiera swoje ataki na ogniu. Jego bronią jest garłacz i używa brudnych sztuczek do podpalania aren.
 • Legendarna broń –  najmocniejszy oręż może być dodatkowo modyfikowany, aby sprostać najbardziej wymagajacym wyzwaniom.
 • Szkoły magii – bardzo rzadkie zestawy zbroi, które podnoszą statystyki i wygląd postaci.
 • Przemodelowane tworzenie broni i system lootu – teraz będzie bardziej cenny, zróżnicowany i dostępny do użycia od razu, a schematy staną się rzadsza, ale bardziej znaczące.
 • Nowe drzewa umiejętności – pozwolą na stworzenie prawdziwie unikatowych buildów bohaterów
 • Zawartość po zakończeniu gry – nowe typy wyzwań, aby najpoteżniejsze postacie miały cały czas co robić i rozwijać się nawet po zobaczeniu napisów końcowych.

„Od 10 miesięcy, kiedy to wystartowaliśmy z zamkniętą alfą, Pagan Online ewoluuje i nabiera kształtów dzięki społeczności i uwagom graczy,” mówi Uros Banjesevic z Mad Head Games. „Dzięki 4-miesięcznemu wczesnemu dostępowi wprowadzamy tyle zmian, usprawnień i nowej zawartości, że będzie to naprawdę świetne doświadczenie w wersji 1.0.”.
„Pagan Online to tytuł premium, ale również i usługa, także gracze mogą spodziewać się regularnych aktualizacji zawartości i usprawniania rozgrywki,” dodaje Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. „Cieszymy się na premierę oraz na to, co będzie po niej!”

Pagan Online będzie grywalny przed premierą na targach gamescom 2019. Gracze, którzy przetestują tytuł na stoisku Wargaming (sekcja konsumencka, hala 8.1, stoisko A031) otrzymają ekskluzywne zwierzątko w grze smoka Decimatora, a ci którzy zalogują się do swojej wczesnej wersji podczas trwania targów zdobędą drugie stworzenie, dzielnego szopa Mighty Mut.

Ekipa Pagan Online tworzy również inicjatywę społecznościową – klub Might & Glory Club. To miejsce daje wszystkim twórcom i artystom możliwość wzięcia udziału w premierze gry oraz możliwość pojawienia się w napisach końcowych. Członkowie klubu dostaną dostęp do gry i będą mogli publikować materiały, wideo i inne treści na tydzień przed właściwą premierą gry. Członkowie otrzymają również kody na nagrody w grze dla siebie i na potrzeby konkursów w swoich miejscach. Każdego dnia od 21 do 25 sierpnia zespół Pagan Online będzie nominował bohatera dnia za najbardziej kreatywne materiały i te osoby trafią do napisów końcowych gry oraz dostaną wsparcie medialne od twórców. Wszyscy zainteresowani twórcy treści powinni aplikować już od dziś pod tym adresem https://www.pagan-online.com/pages/might-and-glory-club-application-form

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. Didi pisze:

  Wtórny klon, takich gier jest 100+ do tego szybko się nudzi, no i kolejne P2W od WG. Jest wiele lepszych pozycji na rynku, cześć prawdziwie za free, szkoda waszego czasu i kasy.

 2. anonim pisze:

  Bin4r jakieś info o tej przerwie technicznej ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.