Ostatnia Granica: Broń się do końca

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oxi

WG powinien wymienić ludzi albo wysłać ich na porządne wakacje. Brak im pomysłu na grę, to co wymyślają jest sztampowe, zapożyczane od innych i co gorsza nudne. Linia Frontu nie wiedziałem aż tak głupiego, nudnego, męczącego trybu od lat.

anonim

LF byłaby fajna gdyby ******** kołowce z niej i dodali jakąś mapę bo ile można grać obronę ew atak z tej samej strony ?? Dziwne że dobiłem do V prestiżu i dalej dałem sobie spokój….

AWGamer

*********** powiem.. 5 graczy… tak, zupełne ściągnięcie z Armored warfare, czyli jednej z lepszych gier, które posiada kampanię…
(wiem, możecie mi powiedzieć że też gry posiadają 5 graczy na PvE, ale też są takie co mają 7, 6 czy 2… Mogliby dać nawet Wielką pve, hdzie grało by 15 czołgistów razem…) No ale cóż.. Lepsze to niż nic

Hoax

Jeśli będzie podobne to do PvE z AW, to jak najbardziej na tak.

Ciekawe czy poziom trudności będzie zaawansowany i czy wrogowie nie będą się pojawiać za plecami, bo pamiętam, że w AW bywały z tym problemy (spamowanie ppk – ale w WoT nie ma rakiet).

Podsumowując kolejny pomysł ‘zapożyczony’ ze AW, po ready-racku (na plus) i kołowcach (w AW są OK, w WoT to tragedia).

Oby PvE w WoT był choć zbliżony do tego z AW…

Anonim

Spokojnie, bez paniki. WG zadba o to, żeby ten tryb był tak mozolny i nudny jak tylko się da. Jakieś 10 leveli do wbicia, wszystkie po 5-6 godzin. Będziesz miał zajęcie na cały tydzień. Ewentualnie będzie pakiet za dwie stówy.

Michuu

No i fajnie. Tryb na haloween mi się podobał ale przez pierwsze 20 bitew. Był po prostu za nudny. Może to będzie ciekawsze. Patrząc na trailer wydaje mi się że będzie to obrona jakiegoś punktu czy cuś. Dla mnie pomysł fajny, czekam na więcej 🙂 🙂 🙂

FlamixKL

A kiedy to będzie? Kiedy więcej informacji?? Jakie będą nagrody???

anonim

Może kiedyś .. nagrody ?? po co ?? nagrodą jest to że możesz w to zagrać 😀 😀 😀 😀

Gamer

Czyżby to był tryb dla drużyny pięciu graczy przeciw botom?

Anonimowo

Czyli jak typowy random.

anonim

Prosiłbym o rozebranie na części pierwsze tego filmiku przez miqta

Nukecola

to mniej więcej jak normalna bitwa tylko tam masz 1 vs 29 botów 🙂

pażałsta

Do tego wystarczy random 😀

anonim

Też mi zapowiedz 😀 …