Supertest: zmiany na mapie Mińsk, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Niebieski grajek

Teraz ta mapa będzie do ****… dodali pozycje znowu dla niskich ale wieżowych pojazdów przez co ta mapa to kolejna pod medy i ciężary (ale w małym % ciężary). Usunięto pozycje dla niszczarek po prawej stronie mini mapy ZNOWU dla pojazdów dominujących. Jestem mocno niebieskim graczem i nie płacze że to dla takich czołgów ta mapa będzie teraz przeznaczona ale balans znowu rozwalony… WG nie umiecie nic zrobić. Następnym razem róbcie krótki filmik na stronie głównej wot który pokazuje takie zmiany a następnie ankiete czy gracze chcą takich zmian czy też nie. Pamiętajcie że wasze zdanie sie nie liczy bo nie wy gracie

wot 01

A czy jest jakiś sposób czy mod umożliwiający uciszenie dźwięku przelatujących odrzutowców i śmigłowców na tej mapie ? Te dźwięki są tak irytujące,że jak widzę te mapę to już mam dość….

BARRY _spocona_pacha

I to są takie małe kamyczki które budują lawinę niechęci do wota. A wg nadal swoje – bawią się w nowe kamuflaże.

Obiektywny

święte słowa. Mapa jest od początku źle zbilansowana.

Niebieski grajek

Mapa w porządku dla każdej klasy pojazdów. Oczywiście przed tą zmianą. Trzeba tylko ruszyć główką i wiedzieć gdzie jechać. tyle

BARRY _spocona_pacha

Typkiem5 na obecnym trolu jak dobrze ruszysz główka to medal rossieni też teoretycznie możesz zdobyć.

BARRY _spocona_pacha

Tej mapy nic nie uratuje. Jest do d… Jesteś na niej całkowicie zależny od tego kogo tobie dolosuje w zespole. O ile na malinowce kopalni czy też stepie idzie robić wyciągi to zróbcie go na Mińsku. Powodzenia.

Niebieski grajek

na każdej mapie tak jest… troszke mózgu