Wersja 1.6: Rezerwy osobiste dla Linii frontu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sla

WG: zdobycie maksymalnego poziomu prestiżu nie powinno być łatwe i jesteśmy zadowoleni z wymagań – taka retoryka pojawiała się do poprzedniej linii.
WG nagle: dodajemy rezerwy.

Oczywiście, że dodają, bo zobaczyli iż ludzie nie mają ochoty cierpieć w tym trybie dla średniego czołgu i teraz robią wszystko aby ich utrzymać, jednocześnie trochę dorabiając.

Dziara

Tam już spokojnie, jak te ‘booster’y po będą dużo kosztować to nie warto.

FlamixKL

A te misje na rezerwy można wykonywać grając na Linii Frontu, czy tylko na randomkach???

Jeżeli nie, to wiadomo jak bedzie można je zdobyć?

michał

Ten głos z Torunia bezcenny.

(...)

Bin4r wiadomo może, czy jutro pojawi się mapa “suburbia”?

Oskiman

To po chu* ja napierdzielam jak debil maksując cały czas rangę jak mogłem sobie kupić rezerwke i grać połowę mniej… ehhh chyba faktycznie trzeba szukać powoli innej gry a tu tylko 4funować

(...)

A dostajesz pieniądze/inne realne bonusy za grę tutaj? Nie? To ciągle – jak to określiłeś – 4funujesz. Ale faktycznie takie trochę słabe, że dopiero teraz wprowadzają – choć możliwe, że dopiero niedawno to wymyślili.

Admirał_Sarin

Pewnie u naszych somsiadów ze wschodu był płacz, że nie da się zrobić tego czołgu i że wymagania przegięte. WG z reguły daje przesadzone cele, ale potem je obniża, bo ludzie płaczą. Tak było np. z kampaniami. Dobrze że nie ma tu jak w maratonie, że możesz sobie dokupić brakujące poziomy prestiżu 🙂

nofatchx

“W teście publicznym dodaliśm[…]” oraz “Od 19 lipca tryb „Linia frontu” będzie dostępny w teście publicznym.”
… a teraz odetchnij głęboko – nie, nie mogłeś do tej pory kupić rezerw do LF i tym samym grać o połowę mniej.
Co zaś do pierwszych słów Twojej wypowiedzi, to w pełni się zgadzam, chociaż ująłbym to nieco mniej masakrycznie (co kto lubi – jedni uskuteczniają maratony, inni LF, a jeszcze inni godzinami wsłuchują się w “głos z Torunia” 😉 )

Oskiman

Wiem wiem że nie można było tego jeszcze użyć ale z nerwów troszke zdanie źle się ułożyło, no cóż po dzisiejszym FL jakoś ugram ta IX ale później koniec z maratonami, mam dość.

Anonimowo

Jeżeli chodzi Ci o mapę globalną to licytacja czołgów trwa od wczoraj.

anonim

Bin4r do kiedy jest licytacja czołgów???