Wersja 1.6: Rezerwy osobiste dla Linii frontu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sla

WG: zdobycie maksymalnego poziomu prestiżu nie powinno być łatwe i jesteśmy zadowoleni z wymagań – taka retoryka pojawiała się do poprzedniej linii.
WG nagle: dodajemy rezerwy.

Oczywiście, że dodają, bo zobaczyli iż ludzie nie mają ochoty cierpieć w tym trybie dla średniego czołgu i teraz robią wszystko aby ich utrzymać, jednocześnie trochę dorabiając.

Dziara

Tam już spokojnie, jak te ‘booster’y po będą dużo kosztować to nie warto.

FlamixKL

A te misje na rezerwy można wykonywać grając na Linii Frontu, czy tylko na randomkach???

Jeżeli nie, to wiadomo jak bedzie można je zdobyć?

michał

Ten głos z Torunia bezcenny.

(...)

Bin4r wiadomo może, czy jutro pojawi się mapa “suburbia”?

Oskiman

To po chu* ja napierdzielam jak debil maksując cały czas rangę jak mogłem sobie kupić rezerwke i grać połowę mniej… ehhh chyba faktycznie trzeba szukać powoli innej gry a tu tylko 4funować

(...)

A dostajesz pieniądze/inne realne bonusy za grę tutaj? Nie? To ciągle – jak to określiłeś – 4funujesz. Ale faktycznie takie trochę słabe, że dopiero teraz wprowadzają – choć możliwe, że dopiero niedawno to wymyślili.

Admirał_Sarin

Pewnie u naszych somsiadów ze wschodu był płacz, że nie da się zrobić tego czołgu i że wymagania przegięte. WG z reguły daje przesadzone cele, ale potem je obniża, bo ludzie płaczą. Tak było np. z kampaniami. Dobrze że nie ma tu jak w maratonie, że możesz sobie dokupić brakujące poziomy prestiżu 🙂

nofatchx

“W teście publicznym dodaliśm[…]” oraz “Od 19 lipca tryb „Linia frontu” będzie dostępny w teście publicznym.”
… a teraz odetchnij głęboko – nie, nie mogłeś do tej pory kupić rezerw do LF i tym samym grać o połowę mniej.
Co zaś do pierwszych słów Twojej wypowiedzi, to w pełni się zgadzam, chociaż ująłbym to nieco mniej masakrycznie (co kto lubi – jedni uskuteczniają maratony, inni LF, a jeszcze inni godzinami wsłuchują się w “głos z Torunia” 😉 )

Oskiman

Wiem wiem że nie można było tego jeszcze użyć ale z nerwów troszke zdanie źle się ułożyło, no cóż po dzisiejszym FL jakoś ugram ta IX ale później koniec z maratonami, mam dość.

Anonimowo

Jeżeli chodzi Ci o mapę globalną to licytacja czołgów trwa od wczoraj.

anonim

Bin4r do kiedy jest licytacja czołgów???