Linia frontu 2019: harmonogram

WoT Express opublikowało datę sierpniowego odcinka Linii frontu:

 • Odcinek 7. Linii frontu 2019 rozpocznie się 19 sierpnia o godzinie 6:00 i będzie trwać przez jeden tydzień, do 26 sierpnia o godzinie 3:00.

Dla przypomnienia, 6. odcinek Linii frontu startuje już w poniedziałek, 15 lipca i potrwa do 22 lipca.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. anonim pisze:

  Gram LF zazwyczaj tylko po 2h na wl rezerwach na kase… i na tym konczę granie tego nudnego trybu… .No chyba że jak chce powkur… innych to gram artą 😀 a co 😀 wolno …. i nie spuszczam się że muzę mieć generała … Az tak bardzo nie jestem uzależniony od cyferek…

 2. B pisze:

  Mi się nawet grać na moim ulubionym IS nie chce grać a oni myślą że będę siedział na nudnej linii frontu, tym bardziej, że nie mam szans na czołgi przez czas i to gówno co jest do wypożyczenia

 3. Hebius pisze:

  Gra się bardzo monotonnie, bo jest tylko 1 mapa. Mnie osobiście jeszcze bardzo przeszkadzają te ostrzały i naloty artyleryjskie. Bezsens totalny. Staniesz gdzieś za przeszkodą i momentalnie gówno leci na ciebie z nieba od kilku osób.

 4. Sla pisze:

  Pierwszy odcinek mi się podobał, bo to była dla mnie nowość. W trzecim osiągałem najlepsze wyniki (major/generał na zmianę). Natomiast te najnowsze odsłony to ogromna frustracja i niska satysfakcja z gry, a do tego niesamowicie dużo crashy klienta. Grało mi się tak źle, że aż kupiłem Progetto aby tylko wbijać tego generała w miarę regularnie i nie spędzić w grze wszystkich wieczorów.

  • Anonim pisze:

   Generała na wszystkim można w miarę łatwo wbić. Podstawa to nie czaić się jak kot przed psem. Regularnie zdobywałem top pozycję (Major/Generał), a nie grałem jakimiś wybitnymi pojazdami. Bo takowymi nie można nazwać TS-5, T92, czy ciężka franca premium z rekrutacyjnego. Teraz do tego skromnego grona doszedł Emil 1951.

 5. eX pisze:

  Ciekawe jaka IX trafi jako nagroda. Liczę na ruska, bo ciężki amerykanin (chodź wygląda mocno) i med niemiecki (już jest IX med niemiecki t55a) są bezużyteczne. Nie ma sensu szkolenia załogi, bo nie ma na co.

  • Sla pisze:

   Też mi się wydaje, że te nagrody już pokazane są nieciekawe. O ile med przed nerfem miał fajną kombinację statystyk, to teraz już niczym się nie wyróżnia. Amerykaniec od początku był słabą kopią Conquerora.

  • Anonim pisze:

   Nagroda to juz chyba jest znana. AE phase I. I dobrze, dosyc juz mamy ruskiego zelastwa w tej grze, 4 ciezkie na IX tierze, drugie tyle na X, pelno premek. Nareszcie bedzie jakas ciekawostka z innej nacji.

 6. nox1228 pisze:

  Kolejna Linia FARMU jej !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.