Wersja 1.6: odznaka dla Supertesterów, zmiana w charakterystyce Manticore i usunięcie nałożonych naklejek

W aktualizacji 1.6 dodano długo wyczekiwaną odznakę dla Supertesterów mających status Weterana; graczy z co najmniej sześciomiesięcznym stażem w testach oraz mających 360 punktów i więcej. Odznaka ta wyświetlana będzie w bitwie obok nicku gracza.

W związku ze zmianą możliwych punktów naniesień, naklejki zostaną usunięte i wysłane do sekcji Wygląd -> Naklejki.

Ponadto nieznacznie zmieniono specyfikację brytyjskiego Manticore:

 • Zmieniono koszt pojazdu w kredytach z 100 na 6 100 000;
 • Zmieniono koszt pocisku przeciwpancernego z 1030 na 950 kredytów;
 • Zmieniono koszt pocisku podkalibrowego z 4000 na 4800 kredytów;
 • Zmieniono koszt pocisku HE z 650 na 630 kredytów.

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. glus1321 pisze:

  Jak grałem wcześniej dużo na supertest kilka aktualizacji w tył… To to sie liczy????

 2. Anonim pisze:

  Jestem ciekawy co byś zaproponował. Nie bronie ich, ale gdy widzę taki krzyk to jestem ciekawy. Artę niech psują do oporu aż się klikerom ode chce tym grać i będzie spokój. Drużynówki no szkoda, sam nie grałem, ale innych to cieszyło więc szkoda. Koniec z ogniem sojuszniczym to mega pomysł, w końcu resetowany fiolet albo inne zakompleksione dziecko nie wystrzeli mi gonga za to że miałem czelność zająć jego święte miejsce na mapie, albo przez przypadek go trące.

 3. Anonim pisze:

  KUR……………………………………………………WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NAJWAZNIEJSZE NAKLEJKI, SKLEP PREMIUM ŻENADA, ROZUMIEM ZE MUSZA ZARABIAĆ, ALE BEZ PRZESADY MOZNA ZARABIAĆ, DODAJAC JAKIES CIEKAWE RZECZY DO GRY A NIE JA ROZ………..PIERDA…..LAĆ, I JESZCZE SIE OGLADA TE ZJEB………..ANE FILMIKI GDZIE TE CWE…..LE SA ZADOWOLENI ZE ZMIAN, W CZYM 3 SZONY GADAJA O GRZE W KTOERJ SPEDZIŁY MAX 30 GODZ, NO JEB……AC

 4. Anonim pisze:

  NAKLEJKI ITP PO CO TO KOMU, ROZUMIEM JAKIES WORKI Z PIASKIEM ITP PRZEDMIOTY NA TANKU, ARTY ZEPSULI, BITWY DRUZYNOWE ZABIERAJA, OGIEN SOJUSZNICZY ZABIERAJA ZEBY NOOBOW NIE KARAC, WIECIE CO DODAJCIE JESZCZE TYM JEB……YM NOOBOM SYSTEM KTORY BEDZIE ZA NIECH CELOWAL STRZELAL ROBIL DMG A ONI PO PROSTU BEDA OGLADAC SWOJA POTYCZKE WPIER….AC OBIAD I WALAC KONIA, JE…BAC TAKA POLITYKE WG, MAM NADZIEJE ZE STARSI GRACZE ODEJDA I CI GNOJE NIE UTEZYMAJA SERWEROW, JA JUZ ODKLADAM NA KOMPA ZEBY NA INNA GIERKE SIE PRZENIESC BO TO CO TU SIE DZIEJE TO ZENADA

 5. Anonim pisze:

  Acha, no spoko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.