Wersja 1.6 – pierwszy test publiczny

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

18 komentarzy
basku12

ciekawe co będzie na pewno nowa linia wielkiej brytyjskie inne gówna gram już 7 lat 😉

Maraskin

Ja tam uwielbiam Wot. Pykam nadal choć kiedyś miałem 2 letnią przerwę. Trzeba się nauczyć dystansu do teamu i nie przejmować porażkami, mimo top wyników

Anonimowo

Dystans ma sens dopóki jakiś głupi bachor nie zaczyna wyzywać wszystkich bo sam zginął w 30 sekund albo poszedł się utopić

Olo

Ja jestem juz 4 miesiac wolny od tego raka. Wole ten vzas spedzic na siłce i kase ktora topilem w premium przeznaczyc na kreatyne i odzywki. Jak patrze co te otyłe dzieci tutaj wypisuja to wiem ze to byla rewelacyjna decyzja

Anonimowo

Wypisują bo nie ma żadnej cenzury, a tylko zwróć im uwagę a zostaniesz komunistą. Ehh żałosne dzieci :/

nek

Ty komunistyczny człeku idź daleko za może kek

Rybka94

Gram w Wot od 2012 roku do tego pracuje i ćwiczę, można pogodzić życie i granie. Nie kupiłem nigdy premium

Anonimowo

XD No nie do konca wolny jak wchodzisz na taka strone jak ta. Teraz zamiast „topic” kase na wota „topisz” na silownie. Gratuluje

ulotot

o co ci chodzi to normalka a poza tym na żartach sie nie znasz dziecinna patriotko!

anonim

Trafione w punkt.

Anonim

Na testowym serwerze jest 100% RNG można sprawdzić jak na normalnym serwerze przydzielająci RNG😂😂

Mr.T

I co niby jest wśród tych „fajnych” rzeczy?

Anonimowo

Nowe czołgi premium, jakieś dodatki graficzne i inne pierdoły. Na buff dla zapomnianych czołgów nie licz.

(...)

Uwaga uwaga! Odnaleźliśmy pracownika WG – wie co zostanie dodane w następnym teście publicznym!

hamci

a niby co tam moze byc fajnego pewno testy amunicji premium nowe dziadowskie mapy nowe premki… strzelałem… ustrzeliłem coś?

Anonimowo

jest wystawiona na pokaz klatka z narzekającym polaczkiem, można się pośmiać bo zachowuje się jak małpa i nic mu nie pasuje, ponadto cały czas krzyczy że go oszukano i wszyscy poza nim są ****** na hajs

hamci

opis idealnie pasuje do ciebie, nie trzeba mieć wysokie IQ aby stwierdzić ze tego typu nowinki sa mało interesujące dla rozwoju gry.

Anonimowo

Co za bezkresna ameba xd