Zmiany w lotniskowcach! Czyli jak, po co i dlaczego?

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luki

Statystyki pokazują:D:D koń by się usmiał, ciekawe kto robi te statystki, wyobrażacie sobie sytuację kiedy to by napisali że statystki pokazują że jest lipa z tymi lotniami, wyobrażacie sobie sytuację że firma która wydała mnóstwo pieniędzy i czasu przyznała się że kasa i czas poszło w błoto. Takie statystyki i słodkie gadanie mogą sobie włączyć w buty bo nikt nie jest w stanie tego sprawdzić i potwierdzić wiarygodności, uważam że rework doprowadził do klęski i zrazil wiele osób do gry. **** blada że tak pozwolę sobie się wyrazić, dobre bitwy to takie bez lotni.

hm

CV nie wydają mi się uciążliwe, o ile nie gra się DD. Z drugiej strony grając CV nie czuję w żadnym przypadku że są OP, z wyjątkiem tego że CV może dość łatwo wyłączyć z gry DD, szczególnie niższego tieru.

Od zawsze podkreślam (i dziwię się, że WG nie wpadło na to) – do balansu CV brakuje prostej rzeczy – funkcji “attack timer” czyli reguły, że samoloty muszą rozpocząć atak na cel np. w ciągu 30 sekund od startu i np. po upływie 60 sekund od startu wszystkie pozostałe powracają automatycznie na lotniskowca nawet, jeżeli jeden szwadron wykonał atak.

Chodzi po prostu właśnie o to, żeby wykluczyć perma spota na DD przez samoloty, które nie zamierzają atakować. CV ma wysyłać samoloty i atakować dostępne cele a nie latać wkoło mapy szukając DD-ka albo samotnego Musashi. A jeżeli już to niech kapitan CV podejmie ryzyko i podpływa bliżej strefy walk, żeby się w 30 sekundach wyrobić.

Szkoda, że do tej pory na to nie wpadli.

Jurodiwiec

Przed reworkiem miałem 4 CV, po reworku i kilku grach sprzedałem wszystkie i mam tylko jednego odkupionego na zasadzie – eee kurde może nie jest tak źle. Jest. No po prostu zarządzanie lotniskowcem się różni niż innych klas i to odpowiada minimalnie realiom. Rozgrywka CV była wcześniej na poły strategiczna, po reworku jest po prostu zwykła strzelanka. To ja od strzelanki mam krążowniki i pancerniki. dzięki.

Anonimowo

Ciekawe czemu nie dali statystyki ilu graczy CV przestalo grać po reworku

Andy MacLeod

Lubiłem grać CV’ami, ale po zmianie WoWS w zakresie tej klasy okrętów WOWS przeistoczył się w WoWP… Dlatego też ze względu na wprowadzoną zmianę, jakiej nie akceptuję (m.in. w zakresie redukcji liczby CV) przestałem grać w WoWS w ogóle.

Anonimowo

Dopóki nie wprowadzi się z powrotem limitu samolotów dla CV to i tak będzie lipa . Uparty CV nie daje żyć DD . Na Shimie strąciłem 54 samoloty a CV dalej mnie świecił . Jakby miał limit to by nie był taki odważny . Powinny też mieć czas na przygotowanie samolotów do startu ( jak wcześniej ) a nie DD nie dopływa do połowy drogi do kapa a już samoloty go świecą .

Anonimowo

DD nie jest od capowania – od tego są Pancerniki