Nowy RanZar: do utraty sił

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tom8989

I te normiki trigerujące się przez bajkę…dziecinada, bajka to bajka, ale jakby chitler był w bajce to gut gut ehhhh

Smooku

Już jest. Spójrz sobie na obraz w tym ratte.

XD

Weźcie przestańcie wstawiać tą sowiecką propagandę, bo to już podchodzi pod popularyzację systemów zbrodniczych systemów totalitarnych i samych zbrodniarzy

Anonimowo

Spokojnie Proszę Pana. Obejrzy sobie jakiś młody, dojdzie do info że to Stalin, wpiszę w Wikipedię i trafi na takie o to zdanie:

“W czasie rządów Stalina w ZSRR panował masowy, państwowy terror, który pochłonął życie 20 milionów ludzi, z czego 11 milionów zmarło wskutek głodu oraz trudną do ustalenia liczbę ofiar sowieckich deportacji, zesłań i niewolniczej pracy w łagrach (zob. masowe zbrodnie komunistyczne)[5]. Stalin zawierając pakt Ribbentrop-Mołotow z III Rzeszą umożliwił jej dokonanie zbrojnej agresji na Polskę we wrześniu 1939, przyczyniając się do wybuchu II wojny światowej[6]. ”

Bajka czy nie bajka. Historie zwyrodnialców są utrwalane i zaraz to nowi czytają kim byli w rzeczywistości zaciekawieni postaciami zaprezentowanymi w kreskówce. Mamy memy o Hitlerze? Też o nim poczytają, poczytają też o tym czym był nazizm, jak wielkim był złem. Przynajmniej ja zawsze tak to traktowałem. Śmieszki śmieszkami, ale dzięki temu nowi dowiadują się o historia

ZingerHZ

Co ci ruscy maja z tym Stalinem bohater eh %^&* morderca

gramgdysram

Robiłem z ruskimi, byli tak głupi i zaciemnieni że mi dziękowali za pomoc od czterech pancernych.