Ciemna_Rzeź czyli subiektywny przegląd Dark_Havoca – Georgia

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kocur325

Cenę dowalili taką jak za Jean Barta czyli bez szału biorąc pod uwagę że że dużo lepszy Musahi ( a stał się jeszcze lepszy w momencie kiedy znerfiono lotniom torpedy) kosztował 176k . Mam tylko nadzieję że na Yoshino nie przywalą jakiejś absurdalnej ceny bo za więcej niż 300k węgla po prostu nie kupię bo ma najmniejszego powodu dla którego cena miała by być znacznie wyższa niż za Salema.

J_jW

Georgię w grze oparto o “kadłub” pancernika Iowa i jest przeznaczony na IX tier. Tymczasem nawiązując do krótkiego wstępu historycznego chciałem powiedzieć, że trochę poczytałem i wydaje się właśnie, że w US Navy: myślano o projekcie “szybkiej Montany” z działami 18 cali, co oznacza też, że byłyby cztery, a nie trzy, dwudziałowe wieże, co także zwiększyłoby siłę ognia i balans okrętu wzgl. np. Yamato. Ale, może jeszcze nie jest to temat do końca stracony, może będzie potrzebna i X-tka.

luki

Noo muszę powiedzieć że jestem w szoku co do ustalonej ceny, spodziewałem się 300k bo przecież każda kolejna nowość musi być dużo droższa od poprzedniej ale pomyliłem się. Ale i tak się jednak chyba nie zdecyduje większość plusów okrętu w mojej ocenie ma charakter sytuacyjny w dużej mierze uzależniony od korzystnych warunków a za mało cech uniwersalnych. Co to za snajper z 6 działami i dużą sigma, stratą czasu i potencjału teamu jak będziemy sobie pykać z 20km za 1tys z hakiem. Montana może sobie snajpić z dwukrotnie większym potecjalem, ja wolę poczekać na yoshino.