Ankieta World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oldman

Mnie co innego wpienia ostatnio, cały czas składy obu drużyn to 3 Arty, 7-8 TD i parę Medów. Wszyscy stoją w krzakach i wyzywają medy które boją się wyjechać gdziekolwiek bo co krzak to TD kampi. Powinno być ograniczenie TD max do 4 -5 moim zdaniem.

Daras

Nie bardzo rozumiem dlaczego chcą karać artę za ogłuszanie sojuszników? Skoro robią już takie bzdury jak na konsoli to niech wyłączą też ogłuszenie na sojusznikach i po problemie albo większe kary dla strzelających z premedytacją do swoich. Jeśli wadzi im ta arta tak mocno to wywalić z gry i już.

jn

Odpuściłem sobie, bo wszechobecne Chieftainy i 907 zaśmiecają grę.

Mi

i tak gówno warty ten tryb 🙂

Anonimowo

A co za słaby żeby zdobyć? Widziałem już gości z 800wn8 co zdobyli je legalnie grając z klanem.

Minona

Jestem za. Wielokrotnie ktoś mnie ubijał że względu na przynależność klanową, za prem tanka bo finansuję wg, swoją drogą chodzi o amerykański T-34, którego dostałem za frytki bo miałem go na 9 tierze jak był w drzewku, no ale pajace tego nie rozumieją. Były też strzały za lepsze straty. Za ustawienie pasywa lajtem na 7 tierze gdzie zrobiłem ponad 5k ze spota, a nie chciałem bezsensownie ginąć. W sumie takich podobnych powodów, czyli z d*** było więcej. Tylko to wiązało by się z wprowadzeniem dodatkowych i overwatch jak w CS, albo coś podobnego. Bo algorytm mógłby tego sam nie ogarnąć.

slayer77

Za bratobójczy ostrzał z premedytacją powinien być ban co najmniej na jeden dzień. Dla recydywy blokada do usranej śmierci.

Anonimowo

Kilka dni pogralem…. I uznałem że strata czasu… Za dwa tygodnie Emil z FL i odrobienie kredek z czarnego rynku.

Anonimowo

FL to goowno na które szkoda czasu

Taki Jeden

Bin4r, ja miałem dzisiaj ankietę odnośnie Czarnego Rynku. Kurczę zapomniałem screenshotów zrobić. Pytania były z tego co pamietam, czy wiedziałem o tym, że odbył się taki event, następne było, czy kupiłem jakiś pojazd z tego eventy, czy chciałbym żeby w przyszłości event się powtórzył, opinia w skali pięcio stopniowej odnośnie czołgów które byly, rodzajów czołgów i częstotliwości nowych ofert bodajże. I możliwe, że coś jeszcze ale zapomniałem na tą chwilę.

oncssd

ludzietego nie graja bo za dużo pojazdów specjalnych jezdzi typu 907, 279 , chieftein( czy jakos tak)

maremel

Ludzie nie grają bo wpienia ich ta bezsensowna ciągła huśtawka z szewronami. Już lepiej by było jak by tylko pięciu z całej 30stki je zdobywało ale nikt nie tracił.

XD

Tylko, że strata szewronu nic nie znaczy, jak jesteś graczem na poziomie to chcesz się dostać do ligi, a tam się liczy efektywność, czyli liczba zdobywanych szweronów do liczby bitew, nie ważne czy stracisz, czy nie. Ważne, żeby cały czas zyskiwać.

XD

Ciekawy temat, wiadomo im mniej art tym lepiej.