Lexa narzekań część kolejna i za pewne nie ostatnia…

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Nawet gdyby WG opublikowało przyrost graczy w WOWS to i tak bym im nie uwierzył, ale WOWS jest też dostępny na Steamie i te satystyki są 100% wiarygodne – ilość graczy ciągle wzrasta (falowo – nie jest to wzrost ciągle w górę) więc jeśli tak jest to ilość chamów też wzrasta i prawdopodobnie jedynym rozwiązaniem będzie blokada czatu międzydrużynowego tak jak w WOT jest już od lat.

nickname

Lex, zmartwię Cię: nie, nie można pisać ticketów 😀 Przerabiałem to w Wocie, dowcipnisie z supportu odsyłają do systemu raportowania w grze.
Zgłaszając (wraz z porcją screenów) pewnego kompana, który coś tam w asyście wybujałego języka wspominał o holokauście dla podludzi z drużyny, zapytałem WG czy będą wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje, czy można bez zahamowań dawać upust swojej kreatywności na czacie publicznym. Dali mi do zrozumienia, że mało ich obchodzi co on tam wypisuje i od wyżalania się na ludobójcze plany jest atrapa systemu raportowania a nie oni ;D Dorzucili także, że wbrew temu co im zarzuciłem, system działa bezbłędnie i mogę się sam o tym przekonać. Nie ukrywam, że od tamtej pory zawsze daję się sprowokować, nigdy nie pozostaję dłużny, granice nie istnieją – nadal nie udało mi się przetestować działania tego magicznego systemu 🙁

Anonimowo

Lex, 100% zrozumienia! To co się dzieje czasami to już masakra i nagrobek. Ja rozumiem, że czasem się źle torpedę pośle, albo nawet jak dobrze, to ktoś kto nie wychodzi z celownika może na nią wjechać na własną prośbę. A to co dzieje się później, to już wolna amerykanaka słowotwórcza.
Ale nie zawsze jest tak. Ostatnio na SWHeroes ktoś mi posłał posta jak polepszyć jedną postać. Ot – tak sobie, człowiek z innego klanu, nieznajomy. Ale życzliwy!
Debi*& ziemia nosi, zwykle pełnych kompleksów, często w wieku około 12 lat… Ale nie trać wiary! Stopy wody pod kilem!

xpowolnyx

Wyłącz czat w obu grach. Mega spokój. Dla nie poddania się prowokacji włącz safe shot. Włącz możliwośc otrzymywania wiadomości w garażu tylko od przyjaciół i znajomych.
Gra zyskuje na spokoju, higienie oraz braku spiny. Aha i najważniejsze – odinstaluj wszelkie xvm i inne porównywarki, a dla świętego spokoju dorzuć mod Awfultankera – zastępuje odznaki w panelu bitwy na oznaczenie poziomu czołgu.

Wtedy WOT jest zupełnie inną grą. W najbliższym bodajże patchu będzie już safe shot w kliencie gry.

x

niestety to nie jest tylko problem wota i wowsa, ale większości gier z dużą populacja. i pomyśleć, że kiedyś grało się dla przyjemności…