WZ-111 Model 5A. Droga mędrca

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim

Takich jaj to ja nie widziałem .. gram udes 16.. strzał w amx 50 120 w bok .. – nie przebito pancerza .. 2 strzał w tył – rykoszet 😀 😀 a koleś na 84 hp…. 😀 😀

Glint

Bo to jest specjalna ustawka a nie rng. Pamiętam jak kilka lat temu nie przebicie jakiegoś czołgu zdarzało się może raz na 20 bitew, a teraz cud jak w ogóle coś się przebije, dzisiaj na przykład grając Centurionem 7/1 nie przebiłem 2 razy z rzędu E75 w dolną płytę!!! Pytam się jak pociskiem o pewnie 268 mm można nie przebić w dolną płytę czołgu 9 tieru?! Podobne rzeczy dzieją się na Strv 103B ale jakoś na rosyjskich czołgach nie zdarza się to praktycznie wcale! Teraz już wiadomo po co są te specjalne okazje na premki i nagrody, żeby zatrzymać graczy którzy lubią sobie pograć czymś innym niż Czerwono armistami.

ANON

Dawaj powtóreczkę z nieprzebijania czołgów zacny graczy, ocenimy co było nie tak 🙂

anonim

PO jaki uj ci to potrzebne ?? gram na tym najlepzym dziale … najlepsze to że kole był CZERWONY więc mi qwa wytłumacz jak mogłem go nie dobić , tego czerwonego smieia ???

ANON

Powtórka potrzebna, żeby sprawdzić czy taka sytuacja się zdążyła czy tylko szukasz atencji.
🙂
W czym problem, daj powtórkę i zobaczymy w co celowales

mikiniki123

Na black market za kredyty*

jebac rankedy

pozdro katolickie swiry, ustawione te bitwy, ludzie z fejmu co hwila po 3 na temam!!! wole grac sobie moim tygrysem ii, najelszpa usemka 😉

mikiniki123

Jeśli pojawi się IS-6 na black (za kredki) market to warto go kupić? W ogóle co warto kupić?

anonim

wszystko 😀

mikiniki123

No Pz V/IV to raczej nie.

adexs18

Czekam na is6 jeszcze tylko 😛