Jak kupić czołg na czarnym rynku jeśli nie macie dostępu do PC

Godzina 18.

UWAGA podpowiedź.

Zauważyłem, że o godzinie 18 WG dodaje lepsze tenki, a co za tym idzie nie możemy ich przegapić!  Jeśli nie będziesz mógł sprawdzić osobiście, to nie musisz dawać loginu i hasła przyjacielowi lub koledze ponieważ możesz zdalnie połączyć się telefonem do sprzętu, na którym grasz. Pomoże w tym darmowy programik teamviever, po poprawnym skonfigurowaniu sprzętu do giercowania (ustawienia zapory i antywirka) jak i po skonfigurowaniu teamviewer. UWAGA, przed zabawą zalecam w ustawieniach gry ustawić tryb okienkowy i zastosować zmiany, jak i zapamiętać hasło bo czas w tym przypadku ma znaczenie ;)

Testowałem i bangla :)

 

Oczywiście sprzęt do giercowania musi być włączony, jak i musi być włączony programik teamviever.

UWAGA, w ustawieniach teamviever zalecam ustawić na sztywno hasło do zdalnego połączenia z pc.

Warto też zmienić plan zasilania systemu na najwyższą wydajność, aby sprzęcik, na którym gramy nie przeszedł w stan uśpienia podczas naszej nieobecności :)  UWAGA, zalecam edytować plan zasilania najwyższa wydajność klikając „zmień zaawansowane ustawienia zasilania”, aby się upewnić czy nie wyłączy się ekran, komputer nie przejdzie w stan uśpienia, nie wyłączą się dyski twarde i PCIe. Jednym słowem wszystko musi śmigać na max! Niemożna zapomnieć o wyłączeniu oszczędzania energii w ustawieniach naszych kart sieciowych.

 • Przejdź proszę do menadżera urządzeń i rozwiń karty sieciowe.
 • Następnie klikamy prawym przyciskiem myszki na nazwie naszej karty sieciowej wybierając > właściwości.
 • Przechodzimy do zakładki > zarządzanie energią.
 • Odznaczamy kwadracik  (jeśli jest zaznaczony) „zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii” i klikamy > ok.

 

Powyższe zmiany pomogą też z lagami jeśli je macie.

Zalecam połączyć się z PC i odpalić WoT minutę przed godziną 18, a to dlatego, że jeśli będziemy AFK w garażu gry, to gra rozłączy nas od serwera czyli stracimy połączenie.

Info dla oszczędnych i dbających o środowisko.

Drodzy gracze, proszę nie myślmy tylko o sobie, bo ktoś na tej planecie będzie żył po nas więc proszę dbajmy o środowisko, w którym żyjemy czyli między innymi ograniczajmy zużycie energii elektrycznej. Nie musimy zostawiać maszynki do grania odpalonej na cały dzień, aby zalogować się do garażu gry przez Teamviewer. Pomoże nam w tym BIOS, a dokładnie ustawienie włączania naszych maszynek do grania o określonej przez nas godzinie. Przykładowo przed godziną 06 i 18 ;)  W moim przypadku jest to zmiana ustawienia Resume By RTC Alarm +  ustawienie dat i godzin włączenia komputera. Jeśli padnie nam telefon (tablet) lub zapomnimy o wyłączeniu maszynki do grania popularnym programem teamviewer lub innym oprogramowaniem, harmonogram zadań systemu Windows pomoże nam w wyłączeniu maszynek do giercowania.

Do boju

Dodam, że nie biorę odpowiedzialności za złą konfigurację komputera, smartfona lub szkody związane z logowaniem programem teamviewer do laptopów czy desktopów. Jednym słowem wykonujecie wszystko na własną odpowiedzialność.

Legalność programu Teamviewer potwierdził pracownik Wargaming

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/708690-czarny-rynek-juz-otwarty/page__st__1380__pid__16935447#entry16935447

edit:

UWAGA, jak zwykle o czymś zapomniałem, bo o istnieniu programu Teamviewer przypomniał mi gracz herhor67

Dzięki mordo.

Stworzone przez: _Patrol

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

13 komentarzy

 1. Siema. Kto PL? pisze:

  Musiałbyś go umiejętnie „zczitować”. xD

 2. szczerbo pisze:

  Dla nieświadomych – sprzęt nie musi być włączony. Wystarczy aby karta sieciowa (większość kart od 2012 roku) obsługiwała Magic Packet ( w różnych źródłach może być opisane jako – Wake On LAN) – https://pl.wikipedia.org/wiki/Magic_Packet🙂

 3. rafi pisze:

  z **** jest ten ewent nie ma ciebie przy kompie o określonej godzinie nei masz szans na czołg

 4. Anonim pisze:

  Żeby sprzęcik nie zasnął można puścić jaką stację radiową i włączy się tylko wygaszacz ekranu, reszta uruchomionych programów będzie gotowa do natychmiastowej akcji.

 5. tojatoja pisze:

  Ja tam polecam do tego „VNC Server” – na kompie i „VNC Viewer” – na fonie 😉
  U mnie super się sprawdza, wczoraj dzięki niemu wychapałem Caernarvon’a AX : D

 6. adrian3k pisze:

  AnyDesk a nie teamkupen

 7. Uninstall mods pisze:

  Cheat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.