W Superteście: Odświeżona wersja mapy Mińsk

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

7 komentarzy
Glint

Minsk nie jest dobry ale nie tragiczny, tragiczne mapy to Cichy Brzeg, Overlord, Fiordy. Mapy do poprawy to Debina, Lotnisko, Lodowiec.

Anonimowo

Czyli zamiast mapę przesuwać o połowe w górę po prostu poszerzyli ją o pare metrów na krawędziach i dodali kilka przejazdów? Tej mapy już nic nie naprawi…

Anonimowo

z tego co widzę to mapa jest tak samo usytuowana jak bieżąca przecież środek miał się stać południem a północ o pół nowej mapy w górę xD

Hatfu

Tak ******* mapa ze ma u mnie prem bana

Anonimowo

u mnie ensk ma bana jest do **** zbyt ciasna zbyt mała zbyt beznadziejna powinna byc do 4 tieru max. a nie ze dycha czy 9tka tam grasz porażka, co ciekawe mam tez bitwy szturm w losowaniach i nie losuje mi enska bo jest tak z pi*dy ta mapa ze na szturm sie nie nadaje i nie ma widocznie jej wersji szturm xD

Anonimowo

A mnie tam ensk się podoba xd za to wrzuciłem lotnisko bo nie trawie tej mapy