Jak to działa. Sekrety maskowania. Część 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
oko

I po co tak kombinujecie, modele liczby, ułamki, dzielniki i sumy. Czy wy myślicie, że ludzie wchodzą do gry, aby przeprowadzać w trakcie bitwy kalkulacje na całkach i innych matematycznych wzorach rodem z NASA ? Podstawowa sprawa. Gra ma dostarczać przyjemność, a nie stwarzać problemy ! Ja nie wiem, co wy robicie, jeżeli szukacie następnego Einsteina to na pewno nie w WOT. Po drugie cały ten film zaprzecza samej idei maskowania i waszego podejścia, wiecie dlaczego ? BO WPROWADZILIŚCIE KOŁOWCE, GDZIE TE WASZE UKOCHANE KOŁOWCE ROZWALAJĄ CAŁY SYSTEM MASKOWANIA NA ŁOPATKI ! Zaprzeczacie samymi waszymi działaniami całej idei maskowania i nie tylko maskowania. Jesteście obłudną kłamliwą firmą z marketingowym bełkotem nic ani to nic niewnoszącym żadnych wartości do rzeczywistości. Feee.

x

wytłumaczyli ci tylko jak działa mechanika gry, ale skoro cie to przerasta to może jednak warto wrócić do minecrafta?

sebu111

zgaszony …

oko

A ja wytłumaczyłem, kim są, a ciebie widać przerasta cała reszta, bo nie potrafisz swoim małym rozumkiem zrozumieć samej polityki i mechaniki działań WG. Twój sposób postrzegania świata polega na patrzeniu w jeden punk, gratulacje. Wracaj do żłobka ! My friend.
Troli ci u nas dostatek.
Ps.Proponuje sięgnąć po korepetycje z ortografii, bo i z tym też nie jest najlepiej.
Płonie dalej….

fircykwkrzokach

I tak oto tym filmikiem udowodnilisie mi ze to gra dla tchorzy chowajacych sie po krzokach, a nie dla twardzieli jak na czolgistow przystalo. Niewidzialne czolgi 🙂 Czarownice latajace na miotlach tez beda?

Kknd

Idź chłopie pogadaj z prawdziwymi żołnierzami i powiedz im że chowanie się w krzakach ujmuje męskości.

fircykwkrzokach

Nie musze w wojsku bylem i nie porownuj faktow z ta fantasy gra kolego. Znawca wojska sie kurna znalazl :):)