World of Tanks: Mercenaries aktualizacja 4.10 wprowadza w życie oczekiwane zmiany przez graczy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MaszynyPancerneYT

@Joker745 Grać jak najwięcej? W co? Jak możesz grać w coś co jest nudne i ciągle bez zmian? Skoro tak robisz to oszukujesz sam siebie. Ja skończyłem bo nie ma sensu, sens jest grać na pc a nie na konsoli, na PC dzieje się bardzo wiele. Gra na konsoli ma ponad 4 lata a zawartości w niej tyle co w WOT PC który miał 2lata, czyli nic kompletnie. Nie usuną gry przez takich jak ja, ta gra sama się wykończy, ilu było graczy jakieś 6 miesięcy temu, pamiętasz? A ilu jest teraz? To chyba coś oznacza, z tego co wiem to na XBOX bardzo słabo się ma bo jest po 5,6 tyś ludzi, na PS4 jeszcze 3,4 miesiące było po 12-15tyś ludzi, teraz jest max 7-8 coś to chyba oznacza nie?

Joker745

Dlatego trzeba grać jak najwięcej a nie narzekać przez takich jak ty rzeczywiście usuną tą grę z konsoli wtedy będę musiał sprzedać mojego Xboxa i kupić PC

MaszynyPancerneYT

To raczej nie są oczekiwania graczy 🙂 Oczekiwań jest bardzo dużo jak i ludzie chcą czegoś innego, gra nudna jak flaki z olejem, dodają pierdoły które nie wnoszą nic do rozgrywki lub coś co nie zatrzymuje graczy. Jeszcze miesiąc lub dwa temu, na serwerach było na PS4 po 16-17k ludzi teraz w weekendy po 10k na xbox jest jeszcze gorzej. Gra chyli się ku upadkowi, jeśli nie otworzą oczu i nie rozwiną jej.