World of Tanks: Mercenaries aktualizacja 4.10 wprowadza w życie oczekiwane zmiany przez graczy

World of Tanks: Mercenaries aktualizacja 4.10 wprowadza w życie oczekiwane zmiany przez graczy.

Powrót trybu RTS, nowe czołgi i wiele więcej!

Aktualizacja 4.10 do World of Tanks: Mercenaries przynosi ze sobą zmiany w interfejsie użytkownika. Z nowym wskaźnikiem wartości pancerza dowódcy nie muszą już zgadywać, ile czołg ma pancerza. Podświetlając wybrany element zostanie wyświetlona dokładna wartość zamiast odległości od celu. To skończy zgadywanie, a pozwoli na zwiększenie taktyki strzałów.

Fani gry z radością powitają nowe kamuflaże dla czołgów czechosłowackich, włoskich, ZSRR i niemieckich. Zgodnie z oczekiwaniami graczy ulepszono rotację map oraz przeprowadzono balans czołgów.

Od 21 do 27 strategów i taktyków ucieszy nowa wersja trybu RTS – Commander Mode. Ulepszono znacznie sterowanie (włączając w to obsługę klawiatury i myszy), dodano nowe czołgi i zupełnie nowa mapę – Berlin.

Dostępne czołgi premium poszerzyły się o dwa nowe modele Mauerbrecher VK 168.01 (P) oraz ELC Even 90. Dostępny do 10 czerwca Mauerbrecher VK 168.01 (P) charakteryzuje się mocnym pancerzem, którym osłonicie sojuszników i mocnym działem mogącym zadawać ponad 440 punktów uszkodzeń na pojedynczy strzał. ELC Even 90 to lekki czołg, bardzo mobilny i dający doskonałe wsparcie ogniowe tam, gdzie drużna go akurat potrzebuje. Ta francuska maszyna dostępna jest do 11 czerwca.

Powracają również lubiane przez społeczność „deals of the week”. Tylko w tym tygodniu kupicie taniej aż o 50% Bear KV-122 i owoc współpracy ze szwedzką grupą powermetalową Sabaton – czołg Primo Victoria!

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

  1. @Joker745 Grać jak najwięcej? W co? Jak możesz grać w coś co jest nudne i ciągle bez zmian? Skoro tak robisz to oszukujesz sam siebie. Ja skończyłem bo nie ma sensu, sens jest grać na pc a nie na konsoli, na PC dzieje się bardzo wiele. Gra na konsoli ma ponad 4 lata a zawartości w niej tyle co w WOT PC który miał 2lata, czyli nic kompletnie. Nie usuną gry przez takich jak ja, ta gra sama się wykończy, ilu było graczy jakieś 6 miesięcy temu, pamiętasz? A ilu jest teraz? To chyba coś oznacza, z tego co wiem to na XBOX bardzo słabo się ma bo jest po 5,6 tyś ludzi, na PS4 jeszcze 3,4 miesiące było po 12-15tyś ludzi, teraz jest max 7-8 coś to chyba oznacza nie?

  2. Joker745 pisze:

    Dlatego trzeba grać jak najwięcej a nie narzekać przez takich jak ty rzeczywiście usuną tą grę z konsoli wtedy będę musiał sprzedać mojego Xboxa i kupić PC

  3. To raczej nie są oczekiwania graczy 🙂 Oczekiwań jest bardzo dużo jak i ludzie chcą czegoś innego, gra nudna jak flaki z olejem, dodają pierdoły które nie wnoszą nic do rozgrywki lub coś co nie zatrzymuje graczy. Jeszcze miesiąc lub dwa temu, na serwerach było na PS4 po 16-17k ludzi teraz w weekendy po 10k na xbox jest jeszcze gorzej. Gra chyli się ku upadkowi, jeśli nie otworzą oczu i nie rozwiną jej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.