Szlak ognia na Mapie Globalnej

W plikach gry aktualizacji 1.5.1 znaleźć można nową odznakę za nadchodzące na MG wydarzenie: Fire Trail / Szlak ognia. Otrzymają je członkowie klanu, który znajdzie się w 10% najlepszych klanów wydarzenia Szlak ognia na mapie globalnej.

Według nieoficjalnych informacji, event wystartować ma latem (czerwiec / lipiec), a nagrodami jak zwykle będą style, medale i czołgi. Jeżeli nie uda Wam się zdobyć wymaganej liczby punktów sławy, będzie mogli użyć obligacji, aby wygrać je na aukcji.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. OskiBoski12_34 pisze:

  Cześć mam pytanie orientuje się ktoś jaka była najniższa cena w obligacjach za pojazd nagrodę w licytacji ostatniej kampanii na serwerze EU? Z góry dzięki za odpowiedź!

 2. WotPlayer pisze:

  Mam nadzieję że będzie do zdobycia T95/FV 4201 Chieftain, jest to nowy pojazd więc na dobrą sprawę powinien być dostępny

  • MartWot pisze:

   Oczywiście… Kto by go nie chciał… Opinia OP to każdy go teraz chce i będzie kolejny płacz. Osobiście mam nadzieję, że będą tylko M60, E6, 121B do wyboru albo kampania na 8 tierach, bo dawno nic takiego nie było.

   • WotPlayer pisze:

    Nie chce go ze względu „OP” (może po części) ale z powodu takiego że lubię mobilne pojazdy a w połączeniu z depresja armaty będzie to cudo. Za ostatnią kampanie 907 miało pierwszeństwo w wyborze 😐

    • MartWot pisze:

     Czyli jednak OP – bo wymienisz główne cechy które są najważniejsze w bitwie (mobilność, depresja) „Wódz” ma dodatkowo dpm, celność. W odpowiednich rękach (z odpowiednim wsparciem) robi miazge z przeciwnika, bez wsparcia zrobi „swoje” czyli kilka k dmg i idzie grać kolejną bitwę. Mam dość graczy którzy jakimś cudem mają 907 a ich osiągi są dalekie od optymalnych. Czołgi z kampanii powinny być tylko dla najlepszych graczy, powinny być wyróżnieniem a nie celem bo są potrzebne na CW, bo są lepsze od swoich drzewkowych odpowiedników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.