Szlak ognia na Mapie Globalnej

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OskiBoski12_34

Cześć mam pytanie orientuje się ktoś jaka była najniższa cena w obligacjach za pojazd nagrodę w licytacji ostatniej kampanii na serwerze EU? Z góry dzięki za odpowiedź!

Mi

coś ok. 30 k

Anonimowo

25 wystarczylo

WotPlayer

Mam nadzieję że będzie do zdobycia T95/FV 4201 Chieftain, jest to nowy pojazd więc na dobrą sprawę powinien być dostępny

MartWot

Oczywiście… Kto by go nie chciał… Opinia OP to każdy go teraz chce i będzie kolejny płacz. Osobiście mam nadzieję, że będą tylko M60, E6, 121B do wyboru albo kampania na 8 tierach, bo dawno nic takiego nie było.

WotPlayer

Nie chce go ze względu “OP” (może po części) ale z powodu takiego że lubię mobilne pojazdy a w połączeniu z depresja armaty będzie to cudo. Za ostatnią kampanie 907 miało pierwszeństwo w wyborze 😐

MartWot

Czyli jednak OP – bo wymienisz główne cechy które są najważniejsze w bitwie (mobilność, depresja) “Wódz” ma dodatkowo dpm, celność. W odpowiednich rękach (z odpowiednim wsparciem) robi miazge z przeciwnika, bez wsparcia zrobi “swoje” czyli kilka k dmg i idzie grać kolejną bitwę. Mam dość graczy którzy jakimś cudem mają 907 a ich osiągi są dalekie od optymalnych. Czołgi z kampanii powinny być tylko dla najlepszych graczy, powinny być wyróżnieniem a nie celem bo są potrzebne na CW, bo są lepsze od swoich drzewkowych odpowiedników.