Przygotujcie się na 4. odcinek Linii frontu

Prosto z portalu WoT 😉


Czwarty odcinek Linii frontu 2019 rozpocznie się 13 maja o 7:00 CEST i będzie dostępny do 20 maja o 04:00 CEST (UTC+2). To Wasza szansa na przeżycie epickich bitew 30 na 30, wygranie wielu nagród i dołączenie do wyścigu o zabójcze czołgi-nagrody!

Mamy także wieści dotyczące następnego odcinka Linii frontu. Piąty odcinek będzie mieć miejsce od 17 czerwca o 05:00 CEST do 24 czerwca o 02:00 CEST (UTC+2).

O wszystkich szczegółach, w tym o nagrodach i konkretnych specyfikacjach, dowiecie się z naszego specjalnego artykułu „Linia frontu: Zasady”.

ZASADY

Jeszcze nie jest za późno, by dołączyć do walki i wygrać mnóstwo nagród! Szczególnie dlatego, że w czwartym odcinku po raz pierwszy będziecie mieli możliwość kupić po obniżonej cenie dowolny z 11 oryginalnych czołgów dostępnych w tym roku do wypożyczenia na Linii frontu.

Jeśli wydaliście złoto na wypożyczanie czołgów w poprzednich odcinkach, zostało ono przechowane w specjalnym funduszu. Nie ma znaczenia, jakie pojazdy i na jak długo wypożyczaliście – teraz możecie użyć swojego funduszu, aby rozbudować swoją pancerną kolekcję, korzystając ze zniżki! Zniżka zostanie obliczona w zależności od tego, ile złota wydaliście na wypożyczanie pojazdów.

Oto streszczenie mechaniki wypożyczania, aby odświeżyć Waszą pamięć:

Wykorzystajcie słodkie zniżki na te wspaniałe czołgi, wybierzcie swój pojazd i przyjcie do zwycięstwa!

Unosimy zasłonę tajemnicy: Charakterystyki pojazdu Emil 1951

Jak już wiecie, jedną z głównych nagród Linii frontu 2019 jest Emil 1951, szwedzki czołg ciężki premium VIII poziomu z automatycznym ładowaniem, który jest całkiem nowy i dostępny tylko na Linii frontu. Dowódcy, oto nagroda warta Waszych wysiłków, zwycięstw i woli wygranej!

Po długich okresach testów i dodatkowych usprawnień jesteśmy nareszcie gotowi ujawnić tajemnicę i przedstawić Wam końcowe charakterystyki tego budzącego grozę zawadiaki. Zaczynając od czwartego odcinka, będzie on dostępny w kliencie gry.

(Kliknij, aby powiększyć)

Emil 1951 jest zwrotnym czołgiem ciężkim z dobrym czasem celowania, który zadaje 360 punktów uszkodzeń jednym strzałem. Użyjcie jego dobrej mobilności, aby dostać się w sam środek walki i zdominować pole bitwy z pomocą jego głównej zalety, trzystrzałowego magazynka. Jego uszkodzenia na minutę są znakomite, a do tego potrafi strzelać w ruchu.

Dostosowanie równoważenia 

Uważnie przeanalizowaliśmy ostatnie odcinki Linii frontu i zdecydowaliśmy trochę dostosować niektóre ustawienia w balansie. Wierzymy, że to dostosowanie pomoże uczynić ten tryb przyjemniejszym i wyrównanym. Przejdźmy do szczegółów.

Zmieniony Nalot

Po pierwsze zmieniliśmy Naloty. Nasze statystyki pokazują, że jest to jedna z najmniej popularnych rezerw bojowych. Jest to oczywiście spowodowane tym, że Nalot nie zadaje przeciwnikom poważnych uszkodzeń. Jeśli jego pociski nie przebiją pancerza, albo nie trafią bezpośrednio celów to Wasi przeciwnicy są tylko ogłuszeni i co najwyżej “dostają lekko po łapkach”

Dlatego chcemy uczynić z Nalotu atrakcyjniejszy wybór, żeby służył za możliwą alternatywę dla Ostrzału artyleryjskiego. Trochę zwiększyliśmy:

  • zadawane uszkodzenia.
  • promień eksplozji.

WAŻNEJednocześnie zmniejszyliśmy penetrację Nalotów, aby lepiej zbalansować te zmiany.

W wyniku tego Naloty będą zadawać uszkodzenia z większą częstotliwością, ale o mniejszych wartościach wszystkim czołgom znajdującym się w promieniu wybuchu. Ta rezerwa bojowa będzie bardziej przewidywalna i ogólnie bardziej przydatna dla obu drużyn.

Główne cele: Zwiększenie pancerza bocznego

Dobra wiadomość dla obrońców! Zwiększyliśmy pancerz boczny bunkrów ze 165 do 180 mm, w samą porę na czwarty odcinek. Wprowadzamy tę zmianę, aby:

  • Zmniejszyć wpływ pojazdów lekkich na rozgrywkę. Wiele z nich ma około 180 mm penetracji pancerza pociskami standardowymi. Szybkie i mobilne pojazdy lekkie mogą z łatwością dostać się na Wasze tyły, prędko dojechać do głównych celów i zadać ogromne ilości uszkodzeń, celując w ich słabo opancerzone boki.
  • Zmniejszyć wpływ niszczycieli czołgów i innych klas pojazdów, które mogą strzelać do bunkrów z dużej odległości. Zauważyliśmy, że w końcowych etapach bitwy niektórzy gracze wolą bombardować główne cele z bezpiecznej pozycji, co zmniejsza szanse drużyny broniącej na wygraną.

Dodatkowe 20 mm bocznego pancerza zachęci atakujących do zbliżenia się do miejsca akcji, wypróbowania różnych taktyk i uważniejszego celowania. Trudniej będzie przebić bunkry, szczególnie pod większymi kątami oraz pojazdom z przeciętną penetracją.

Inżynieria i punkty odradzania

W czwartym odcinku, zdolność Inżynieria jest dostępna dla obu drużyn pod aktualnie obowiązującymi warunkami. Jednakże zrmniejszymy bonus do prędkości dla atakujących, kiedy zajmują bazę i aktywują tę zdolność.

  • Poziom 1 – Z 1,6 do 1,5
  • Poziom 2 – Z 1,6 do 1,5
  • Poziom 3 – Z 1,8 do 1,7
  • Poziom 4 – Z 1,8 do 1,7
  • Poziom 5 – Z 2,0 do 1,8

Ta zmiana da obrońcom więcej czasu na dojechanie do zajmowanego punktu. Oprócz tego mogą lepiej kontrolować strefy, szczególnie strefę B.

WAŻNEDzięki temu dostosowaniu podajemy pomocną dłoń obrońcom. Jednocześnie zajmujemy się problemem zajmowania baz pierwszej linii przez szybkie czołgi lekkie, zanim czołgi z drużyny broniącej będą miały szansę się do nich dostać.

Ostatnią nowością jest zmienione położenie niektórych punktów odradzania. Gracze z drużyny atakującej będą teraz w stanie uniknąć sytuacji, w których odradzają się zbyt blisko bazy otoczeni przez czołgi drużyny broniącej i są niemal natychmiast niszczeni. Poczynając od zbliżającego się odcinka, punkty odradzania będą położone dalej od epicentrum stref bitewnych.

Jak zawsze śmiało odwiedzajcie dedykowane wątki na forum i podzielcie się z nami swoimi opiniami na temat nadchodzących dostosowań w równoważeniu. Dowódcy, powodzenia w czwartym odcinku!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
36 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
buahahahah

Większy pancerz celów żeby więcej golda wy…..alać z magazynu. Szczerze to ten tryb nie powinien nazywać się Linia Frontu, tylko Wyścig Szczurów.

Anonimowo

IX obj777

adamos

Ten Emil to będzie kolejny rozrzutnik do gnoju ze słabą peną na standardowej amunicji

Raxo88

Sam jesteś słaby człowieku i może tak nie narzekaj na ten czołg proponuje grać linie frontu a go zdobędziesz a sam się przekonasz że jest wart.

anonim

Czy taki wart to ja nie wiem …

colraginis

Widzę, że większość ma podobne odczucia. FL to bardziej pańszczyzna niż zabawa. Otwarte pytanie czy warto dla tej tajemniczej 9 ? Szczerze życzę Wam dobrego tankusia. Ja odpuściłem na 2 etapie i już nie wrócę. W sumie FL to kolejny pomysł WG by trzymać graczy przy grze. Pzdr

anonim

Trzyma tych co napier*** po kilka godz dziennie bo taki co pracuje to ile pogra ?? 2-3h ? max

colraginis

Jestem tego przykładem:) Po pracy max 1-2h, a i to nie zawsze. pzdr

Anonimowo

Ale to nie są eventy dla każdego i należy się z tym pogodzić. Gdyby WG dało za proste misje to premki by szybko straciły swoją wartość. A tak to masz albo żmudny grind, albo zapłacenie za tanka. I to się trzyma od praktycznie pierwszego maratonu na IS-6 (2013 rok?). Misje osiągalne dla każdego to misje na czołgi 6 tieru, gdzie praktycznie do tej pory godzina dziennie wystarczała. FL robię, bo relatywnie mało czasu on zajmuje, a pozwala zdobyć dwa pojazdy. I po tygodniu FL wystarcza mi już WoT do kolejnego sezonu.

anonim

To ile grasz w LF dziennie ?? 12h ?? czy więcej ???

Gamer

Nie wiem czy warto dla tej dziewiątki bo dla mnie priorytet to ten Emil właśnie bo sobie go podmienienie z drzewkowym. A jeśli uda się zebrać dodatkowe punkty to drugi pojazdem jaki by nie był nie pogardzę. Na tę chwili jestem na bieżąco z prestizami czyli po trzech odcinkach trzy prestiże patrząc na poświęcony czas myślę że to i tak dość dobrze

anonim

Ja mam podobnie 🙂

FuryB

jakieś dobre duszyczki chciałyby zostać rekrutem ? płacę w eurogąbkach

colraginis

Przecież sam możesz. Zakładasz po prostu nowe konto i jedziesz. Pzdr

strazak

pewnie mu sie nie chce klikac 🙂 a ile tych e do dla Ciebie warte to Ci moge zrobic 😛

bres

Moze i faktycznie jest po pewnym czasie jest monotonnie ale glownym powodem grania jak dla mnie jest zarabianie kredytow -za 2 etapy juz ok.60m, inne nagrody sa przy okazji ,mozna tez expic linie na 8 tier teraz np. szwedow.Przeciez nikt nikogo nie zmusza do grania LF.Jak zwykle znajda sie tacy ,ktorzy narzekaja na wszystko .Nie pasuja LF ,rankigowki ,eventy o czolg, kampanie na CW a potem placze i narzekania ze inni dostali nagrody.

anonim

Nie jestem idiotą jak większość by spinać sie o coś czego nigdy nie dotknę i nie jest moje ….

Obiektywny

Emil 1951 vs Emil I

Zastanawiam się czy płakać czy śmiać. Pytanie do Was , czy warto się zarzynać na Linii Frontu ?

https://tanks.gg/compare/emil-1951?l=000001&e=44.47.48&c=3.5.44&t=emil-i_101114__25.19.31_3.5.44

anonim

Nie mam go ale raczej tak.. Gorzej będzie jak ta IX okaże sie zwykłym niegralnym tankiem ..wtedy cI co tak dużo grali bedą mega wsciekli jak cholera 😀 😀

Malkonent

No tak, bo jak czołg premium to musi być jak Defender lub lepszy. Ktoś tu zapomniał że pierwotnie czołgi premium miały być jedynie lepiej zarabiającą alternatywą dla ich drzewkowych odpowiedników kosztem niektórych statystyk.
Jakby był lepszy od drzewkowego Emila to od razu wrzask, że jak to, pay 2 win robią z gry.
Tak źle i tak niedobrze. Zawsze znajdą się malkontenci

colraginis

Rzeczywiście, Emil 1951 wymiata😂 warto tłuc FL😆. Pzdr

anonim

Czy warto to sie okaze ..

robertunio

Ja używam tego trybu do expienia arcioszek, którą to klasą najrzadziej gram na randomkach 🙂

colraginis

Linia frontu? Nuuuuda, granie non-stop tej samej mapy. No i rządzą samochodziki. Pzdr

noob

Dokladnie, samochodziki to przegiecie na linii frontu i w ogole. Niech im osobne mapy robia i tam niech sie gonia do upadlego az im wentylki odpadna. No i musowo chromowane lusterka niech im sprawia 🙂

......

XDDD może jeszcze strzał z gwiazdy śmierci dac arcie

...gal anonim...

Do porzygania… Po takim tygodniowym maratonie na LF nie mam najmniejszej ochoty grać w WoTa przez dwa tygodnie. Zobaczymy te ich zmiany…

SRWK

Mam identycznie 3 etapy grałem dość dużo a ledwo pierwszy raz 30lvl wbiłem i 1 gwiazdkę za prestiż. Po takich maratonach rzygam mapa z linii frontu i ogólnie wotem……..

anonim

To fajnie bo ja też …

StopBot

jesli w 3 etapy grajac duzo ledwo wbiles jeden prestiz to radze zmienic gre 🙂

hatfu!

nie każdy napierdala w to po 10h dziennie łbie

M

G*wnoburza na rykoszecie ze 150 komentarzami za 3…. 2…. 1…. 🤣

Anonimowo

Nie zesraj się tym odliczaniem

anonim

I się przeliczyłeś ..bo dużo graczy LF ma gdzieś … naprawdę

Anonimowo

obyś miał rację .. bo jesli faktycznie będzie mało graczy z szansa na 9tier to dadzą coś dobrego 🙂

anonim

No ty chyba zamieniłeś sie z czym na rozumy…. A ten IX to tak mało potrzebny obecnie … ni w dupę ni w oko z nim…