Okręt dnia – Georgia

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hm

Moim zdaniem naprawdę … nie warto.

Super, że to 457mm, ale SZEŚĆ z sigmą 1,80 nie ma sensu.
“Secondaries” to fajny gimmick, ale bardzo sytuacyjny i nie wart upychania na IX czegoś co ma
“walczyć o klienta” z Yamato-Musashi albo Jean Bart.

Ktoś powie – sześć to niewiele mniej niż osiem, a taka Republika na X tierze to prawdziwy mocarz.
Tyle, że Repu ma sigmę 2,0, niemal ruską balistykę, niemal brytyjskie HE i 20% więcej zasięgu. I wciąż 33% więcej DPM niż te nieszczęsne 6 dział Georgii.

Jeżeli wyjdą w podobnym czasie to wydam węgiel na Yoshino, a na Georgię sobie z pół roku pociułam, ale tylko ze względów kolekcjonerskich.

@#$

Myślisz że azumą z torpedami będzie lepszym wyborem, kawał kloca manewrowosc zerowa, pancerz łapie wszystko nawet z HE, przez co nie nadaje sie do walki na blisko, APki też nie cytadeluja tak jak mogło by się wydawać , dobra celnosc a wiec okret sluzacy do campienia nie pozwalajacy wywrzec duzego znaczenia w bitwie gdy skończy się hp kolegów na froncie. Szkoda że tak jest lubię japońskie okręty ale nie mam zamiaru wydawać na siłę czegoś tylko po to żeby mieć, reasumując 2 możliwości wyboru, wydaje mi sie ze pancernik na blisko wiecej bedzie w stanie zdzialac niz dwie takie kłody 20km od centrum bitwy.

luki

Można jeszcze dodać że problem może myć uniwersalnościa przydzielania kapitanow z innych pancernikow amerykanskich ktorych kapitanowie raczej nie sa szkoleni pod dodatkową dlatego będzie on wymagał osobnego kapitana w takim stylu wyszkolenia jak jest na republice albo grosser kurfurst. No chyba że ktoś zrezygnuje z niej, co było by stratą i tak skromnego potencjału tego pancernika. A co z pancerzerzem jak wytrzymuje frontalne uderzenia od innych panckow??

J_jW

Georgia jest zbudowana na platformie Iowa / Missouri i dziedziczy ten sam pancerz. Do kolekcji pasuje…