W Superteście: Object 777 Version II

W dniu dzisiejszym na Supertest wjeżdża nowy, radziecki specjalny czołg ciężki IX poziomu – Object 777 Version II. Pojazd po raz pierwszy ukazał się w 2015 roku, jako HT X tieru.

To pierwsza iteracja testu, więc statystyki Objecta 777 mogą ulec zmianie.

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Object 777 II. Wstępne parametry:

Tier: HT-9, ZSRR, specjalny / nagroda
Wytrzymałość: 1 850
Moc silnika: 850 KM
Moc na tonę: 18,00 KM / t
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 50 / -15 km / h
Prędkość obrotu: 28 °/s
Prędkość obrotu wieży: 26 °/s
Zasięg widzenia: 380 m

Pancerz kadłuba: 132 / 115 / 45
Pancerz wieży: 258 / 225 / 90

Uszkodzenia: 440 / 440 / 530
Penetracja: 258 / 340 / 68
Czas przeładowania: 13,20 s
Rozrzut na 100 m: 0,40
Czas celowania: 2,5 s
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -5 ° / +18 °

Z pewnością nie będzie to nagroda za Linię frontu i Bitwy rankingowe, ponieważ tryby te mają otrzymać nowe, unikalne maszyny!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Kolejny Rosyjski naleśnik

 2. Gustawpol pisze:

  Odpowiednik T10. Ciut wolniejszy za to dali mu pancyrza wincyj. Ogólnie podobny do niczego. Płaszczka.

 3. Obiektywy pisze:

  cyt: „Z pewnością nie będzie to nagroda za Linię frontu i Bitwy rankingowe, ponieważ tryby te mają otrzymać nowe, unikalne maszyny!” Zapewne będzie to kolejna nagroda za Maraton lub Mapę Globalną.

 4. Griszmak0001 pisze:

  Zbierałem w tej grze zielone gluty rozwalałem Lewatywiana i inne durnoty, ale tych wygrzebanych z **** biura projektowego wynalazków nie zniosę. Ta gra ulega samo destrukcji tak szybko, jak szybko zyskała sławę jeśli WG nie ma zysku z WOT to niech zwyczajnie wyłączy zasilanie serwerów. Po tym jak wprowadzili FV4005 jeszcze nie miałem żalu ponieważ na polu walki jakim ono by nie było trzeba uważać, no ale TS_5 to już mnie ******* identycznie jak SU-130PM jeden to totalna skorupa nie do przebicia a drugi ma DMG na strzał od samego boga w pakiecie. Powiem tak i słuchajcie mnie uważnie Ci którzy grają za free przestaną grać jako pierwsi ze względów psychologicznych, zwyczajnie znudzi się ciągłe przegrywanie i to będzie początek końca WG. Na samym końcu zostaną płatnicy tego nieudanego zjawiska jakim jest WOT i im też się znudzi bo poziom umiejętności nie będzie do kupienia z powodu wyrównania się szans. Na każdej mapie będzie wyścig za noob-ami żeby zdążyć na darmowy DMG co zresztą widać na randomach. Powodzenia wam życzę zepsuliście grę która mnie przez tyle lat odprężała po pracy.

  • Anonim pisze:

   Ts-5 nie do przebicia? 6 tierem od frontu na pp może i tak ale czymś z lepszym działem od frontu można normalnie przebić a od boku wchodzi bez oporu

   • Griszmak0001 pisze:

    W boczny pancerz TS-5 po rzucie kamieniem wejdzie tak jak we wszystkie WT auf od frontu, dobrze że graficy gradu nie uwzględnili w grze bo by się te wszystkie wynalazki takie jak Skoda czy Bat Chat-y porozpadały na kawałki. Jeśli czołg ma pancerz to nie ma mobilności, jeśli ma mobilność to pancerz papier inny wariant to papier z magazynkiem który po 40 sec. znowu wraca z pełnym magazynkiem po objechaniu górki i gwałcie cię z krzaka.

 5. Anonim pisze:

  Ponad 230mm efektywnego pancerza na dolnej płycie, następne radzieckie zbalansowane gówno. Działo z Is’a-4, pancerz zdecydowanie lepszy niż Is’a-4 i do tego tier niżej. Brawo whoregayming!

 6. xyz pisze:

  Nie był bym pewny że na pewno to nie będzie nagroda za LF. To co WG mówi można wsadzić między bajki. Ile razy WG mówiło że czegoś już nie będzie a po jakimś czasie było w sklepie premium 🙂

  • stary pisze:

   To samo miałem napisać 🙂 „ponieważ tryby te mają otrzymać nowe, unikalne maszyny!” Bin4r kto jak kto, ale Ty 😉 Ja to widze jako nagrode właśnie za ten, albo ten tryb, a jak sie podniesie larum : No przecież czołg jest nowy !!! Nigdy go nie było na serwerach 🙂 Niemniej jednak Linię frontu odpuściłem i gram tylko jak brakuje mi kasy na jakiś czołg, bo to taki troche tryb zombie. Jakby dali czołg premium 9 tieru to tak, a specjalny to mam t54a i mimo super wyglądu i fajnych stat mam rozegrane na nim ok 100 bitew, bo żadnych profitów nie przynosi. Co do innych czołgów do zdobycia to jak ktoś nie ma premek to za free może zdobyć dwie dobre maszynki, ale ja mam ponad 20 premek w tym scorpiona G, defendera, is3a więc mam czym zarabiać.

   • Anonim pisze:

    i tu sie mylisz 777 byl na EU juz dawno 😉

    • stary pisze:

     Kolego to, że był na super teście to nie znaczy, że był na serwerach tym bardziej na EU. Wejdź na staty serwera EU na wot-news i powiedz mi ile ludzi nim grało, bo ja albo niedowidzę, albo go tam nie ma 😉 Uprzedzam od razu wywody, że nie liczy czołgów wycofanych bo staty su 122-54 czy Aufklärungspanzer Panther można sprawdzać do dziś

 7. Annno pisze:

  Kiedy bitwy rankingowe startują

 8. Wg pls pisze:

  Mesdames et Monsieurs, oto nagroda za FL.

 9. Wg pls pisze:

  Madames et Monsieurs, oto nagroda za FL.

 10. iBlackLagoon pisze:

  Dziesiątka przeniesiona na dziewiąty poziom, model dawno zrobiony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.