Sklep premium: nowe konto premium + czołgi gratis

Do sklepu premium trafiły zestawy z nowym kontem premium.

Nowe konto premium i dobry czołg średni

Wypróbuj całkowicie nowe konto premium World of Tanks. Kup ten zestaw i zyskaj wszystkie ekskluzywne przywileje dla subskrybentów, a my dorzucimy coś ekstra: legendarny i wszechstronny czołg T-34-85M.

Ważne: jeśli posiadasz już czołg T-34-85 M i kupisz ten zestaw, nie otrzymasz zwrotu kosztów tego czołgu.

W zestawie:
 •  Konto premium World of Tanks: 180 dni
 • T-34-85M
 • W pełni wyszkolona załoga
 • Miejsce w garażu

Cena: 189,53 zł.

————————————————————-

Rok nowego konta premium

Wypróbuj całkowicie nowe konto premium World of Tanks przez cały rok. Kup ten zestaw i zyskaj wszystkie ekskluzywne przywileje dla subskrybentów, a my dorzucimy dodatkowo dwa czołgi: wytrzymały pojazd Pz-Kpfw. B2 740 (f) i niszczyciel czołgów z unikatowym trybem oblężenia – Strv. S1.

Ważne: jeśli posiadasz już pojazdy zawarte w tym zestawie, ale kupisz go mimo to, nie otrzymasz zwrotu kosztów tych pojazdów.

W zestawie:
 •  Konto premium World of Tanks: 360 dni
 • Strv S1
 • Pz.Kpfw. B2 740 (f)
 • 2 miejsca w garażu
 • 2 w pełni wyszkolone załogi

Cena: 322,45 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

37 komentarzy

 1. oko pisze:

  Mam wykluczoną mapę Himmelsdorf w grze i już drugi raz wrzuciło mnie na tę mapę, mimo iż jest wykluczona WTF ??? Macie podobnie z innymi mapami ?

 2. M pisze:

  Wchodzę codziennie na rykoszet poczytać co nowego w wot i codziennie to samo. Jeden płacze bo przegrał 30 bitew pod rząd. Drugi wieszczy niechybny koniec wota. Trzeci stwierdza że już odinstalował i nie będzie grał (trzy dni później stwierdzi to samo pod innym artykułem). Czwarty przekonuje, jakie to Serb ma marmurowe pałace na Cyprze z naszej kasy za premki. Piąty, każdego kto choćby zająknie jakąś pochwałę dla zmian w grze, wyzywa od białoruskich agentów wg. Szósty krzyczy że arta i kołowce to zło.
  A najlepsze jest jak Binar rzuci kody na wypożyczenie nowej premki. Wtedy z tych 500/600 komentarzy, ciężko wyłowić nick o przyzwoitym wn8. I wy dziwicie się że każdy uważa Polaków za najbardziej toksyczną nację w wocie.

 3. sdfsadf pisze:

  te ceny w wocie zawsze mnie ***********ły, jak można płaci tak duży hajs za takie wirtualne przedmioty typu dodatki do jakieś gry?! Za te 320 zł można kupić dwie bardzo dobre gry. Te ceny są w **** zawyżane

  • Elo420 pisze:

   Po prostu jak już dorośniesz to zaczynasz szanować swój wolny czas, a wydanie jakichś 30zł by było jeszcze przyjemniej nie jest żadnym problemem…

  • Stefan pisze:

   Wiesz jak chciałeś sobie pograś (KIEDYŚ) to kupawałeś powiecmy za 100-150 zł Metro,Battliefeld itp. Gdzie rozgrywka szybko się kończyła czy nudziła. Takich gier kupowałeś na rok z 5 i kaska przepadała bo te gry szybko umierały i wychodziły ich nowe wersje, popatrz jak wygląda FIFA co rok zmiana a wot cały czas żyje ewoluje i na 1 kliencie co zainwestowałeś sianko grasz latami

   • anonim pisze:

    Ceny jak z kosmosu 😀

   • Barry_spocona_pacha pisze:

    Kupując złota edycję medival 2 w Empiku za 40zł masz podstawkę i 3 dlc i wydaje mi sie że mam co grać na kilka lat. Kupiłeś toga2 i po kilku latach co? Nic:) po drugie medival mam a czołgi to tylko piksele na WYPOŻYCZENIU.

  • M pisze:

   Wejdź sobie w dowolną grę mobilną to zobaczysz ceny z kosmosu. Piksele w gierce rpg na smartfona, przyśpieszające postęp gry co najwyżej o tydzień kosztują blisko 500zł. A co najciekawsze istnieją ludzie (w większości przypadków Azjaci) którzy się w to bawią i płacą. Ceny z wota to przy tym pikuś.

 4. Załoga_a_nie_k_exp pisze:

  Jest chyba błąd w nowej aktualizacji. Mam zaznaczone przy czołgach elitarnych przyspieszone szkolenie załogi a i tak nabija mi wolne doświadczenie… Dzisiaj do wymiany nazbierało mi się ponad 12 600.

  Też tak macie?

  • Janusz pisze:

   Ja mam taka syruacje na premkach pomimo przyspieszonego szkolenia zalogi zbiera sie wolne .

  • Młody pisze:

   Dokładnie tak, ta dodatkowa premia za konto premium 5x dziennie idzie na doświadczenie do wymiany za golda. I to się nazywa biznes

   • Załoga_a_nie_k_exp pisze:

    Sprawdziłem dzisiaj, jak się kliknie ten dodatkowy bonus do doświadczenia x3 to dodaje go zarówno w tabelce do doświadczenia jak i do wolnego doświadczenia, które potem można wymienić za złoto. Działa więc podwójnie, dla mnie spoko bo nie cierpię grac stockowymi czołgami.

    Generalnie to nowe konto jest super bo dodali wiele bonusów, Jednak zbliżają się wakacje więc nie kupie konta na pół roku z tej promocji 😉

 5. anonim pisze:

  Kto mądry kupi rok premki naprzód ??

 6. Aloalo pisze:

  Ale dali słabe premki gdzie T-34-85M to ma prawie każdy bo był w jakimś łatwym wydarzeniu a pozatym od kilku lat jest jedną z najlepszych premek na VI i sporo wiary go kupiło a szwedzki udes jest słabo grywalny w dzisiejszych szybkich i krutkich bitwach

 7. Gustawpol pisze:

  Nie wiem jak to skomentować. Jeżeli taka oferta pojawia się i z dopiskiem, że nie ma zwrotu kosztów za pojazd, który się posiada, to chyba coś nie gra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.