Wersja 1.5 – 🇨🇿 Škoda T 27

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimek

Ha ha, i teraz wszyscy porównajmy ten czołg z jego “odpowiednikiem” drzewkowym w linii czeskiej na VIII tierze i pomyślmy nad tym gdzie jest balans w tej grze, ale do teraz pamiętam jak jakiś pachoł z WG powiedział że nie wie o co nam graczom chodzi bo on na spokojnie rozwali TVP VTU Defendera sam na sam.

stary

To, że jakiś cap z WG tak mówi to mu się nie dziwię, bo za to płacą, ale jak kiedyś pisałem iż tvp vtu jest najgorszym medem na 8 tierze to jakiś pachoł tu na stronie pisał, że czołg jeden z lepszych tylko trzeba umieć grać 😉

Tomek.Z

Jest pewne, że będzie w maratonie Czeskie wyzwanie !! Taka nowa moda, WG zarabia, kto się uprze weźmie za darmo, inny zapłaci ze zniżką, a kto ma kasę i chce kupi od razu. TS-5 już u mnie siedzi, ale raczej nie polecam go kupować, maraton łatwy to i pojazd taki sobie.

Anonimowo

Juz tak o lansenie myslalem. Duzy hype jest na ten czolg. Albo bedzie ultra trudny maraton, albo wrzuca go do sprzedazy przed kolejnym epizodem fl. Ludzie bardziej chyba czekaja tylko na tigera h.

XMGx

Ja mam 1800wn8 na TS-5 taki sobie ale w plutonie z t28 miazga

Anonimowo

oby był na niego maraton, bo byłby to pierwszy nad którym bym się postarał

Cancer

TS-5 na maratonie do 8 etapu doszedłem we wtorek i kupiłem z kuponem 15% czyli prawie jak bym zrobił 8 poziom. Nawet warto było😉
I nie nie nolife nie było chodzę do pracy 😂

Anonimowo

I wielu innych 😀