Matchmaking lotniskowców

Wczorajszego dnia WG podało na forum informację dotyczącą lotniskowców X tieru:

Drodzy Kapitanowie,

Bazując na waszych opiniach dotyczących 2 lotniskowców w bitwach X tieru (więcej informacji TUTAJ), udało nam sie znaleźć rozwiązanie dla tej sytuacji.

W rezultacie postanowiliśmy wprowadzić trwającą 3 minuty szansę dla MM z 1 lotniskowcem w bitwach X tieru. Oznacza to:

1. Nie będzie bitew z 3 CV.
2. Będzie dużo, dużo mniej bitew z 2 CV w zespole na X tierach. Obecnie takie bitwy stanowią 8% wszystkich bitew na X tierze.
3. W niektórych przypadkach jeśli jakiś okręt będzie czekał w kolejce dłużej niż 3 minuty jest szansa, że w efekcie tego bitwa odbędzie się z udziałem dwóch lotniskowców na zespół. Według naszych obliczeń takie zdarzenie powinno mieć miejsce bardzo rzadko. Chyba, że liczba CV w kolejce zwiększy się diametralnie.

Jeszcze raz podkreślamy, ta zmiana tyczy się tylko bitew z udziałem X tierów (Czyli bitwy VIII-X).
Niższe tiery nie wymagają tak radykalnych zmian i nie są obecnie możliwe z powodów technicznych i zwiększonej popularności lotnisk.

Wiemy, że ta zmiana jest dla was ważna więc dołożymy wszelkich starań by wprowadzić ją jak najszybciej. Możliwe, że nawet jako HOTFIX. Ponieważ ta zmiana jest obecnie w fazie testów nie jesteśmy w stanie podac konkretnej daty wprowadzenia tej zmiany.
Śledźcie komunikaty, którymi się z wami dzielimy!

Dziękujemy i szerokich wód!

Na stanowiska!

Źródło: Forum WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mam dla Was lepsza ofertę dla gracza, nie będzie CV w bitwach losowych i zrobicie to bo populacja topnieje w oczach tak jak zrobiliście już w WOT gdy zostało poniżej 100tys graczy w WOWs nie macie takiej rezerwy ludzkiej, pamiętajcie