Dzień Kosmonautyki: skórki dla załogi

Z okazji zbliżającego się międzynarodowego dnia załogowych lotów kosmicznych, WG przygotowało kilka specjalnych skórek dla załogi. Dzień Kosmonautyki przypada 12 kwietnia i to właśnie w ten weekend w grze pojawi się poświęcone temu wydarzenie.

Tak z kolei prezentują się nasi kosmiczni koledzy:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wirus

To tylko skórki i poco to wielkie HALO kto chce to kupi i tyle to nie ma wpływu że załoga będzie lepsza tylko wygląd dla posiadacza .

Que

Halo a gdzie news o piątkowym maratonie na TS5? Rykoszet pobudka..

Acta

Ta gra o resorakach coraz bardziej odlatuje w kosmos heheh. Jeszcze nie dawno jakiś pryszcz wykłucał się to to historyczna gra taka realistyczna nawet..

ChestnutS

Poland cannot into space.

ARampageV

Był jeden. Mirosław H.

ChestnutS

Ja wiem, wrzuciłem tylko mema. 😉

Anonimowo

Hermaszewski

polish_badger

Czy czołgistów wysyłali w kosmos czołgami? Czy Łukaszenka sprał biednym Białorusinom głowy?

oko

Po co komu te nowe wyglądy załogi i nowe czasem bezsensowne skórki dla załogi ??? Ja się pytam WG ? Po co i komu to jest potrzebne ? Naprawdę nie macie pilniejszych spraw związanych z rozgrywką w WOT ? Boże chroń Królową !

ChestnutS

Dla mnie.

Anonimowo

to idź grać w pokemony

ChestnutS

Pokemony to bardzo dobra gra. To jak Tobie nie podobają się gry typowo arcade/casual. To idź pograj w Warthundera albo inną symulację.

iBlackLagoon

Boże nie chroń królowej, brytole tyle złego zrobili poprzez kolonializm.

oko

A Polacy to niby tacy święci byli ,nie wspomnę tu o inkwizycji i zabijaniu w imię Boga ,bo coś komuś się ******ło . Tia.

iblacklagoon

Polacy nie gnali po całym świecie, żeby zabijać ignorancie.

misza

bo byli zajęci rozwalaniem własnego kraju, a potem obudzili się z ręką w nocniku…
Później tylko klika lat zaborów i komuny i mamy to co mam, niemiecki land polaczków (celowo pisane z małej litery i celowo taka nazwa wyśmiewcza)

SiemaPaweu

Serio? Naprawdę myślisz, że ludzie, którzy rysują te skórki zajmują się mechaniką, optymalizacją, itp? Naprawdę myślisz, że kosztem narysowania tych kilku obrazków musieli porzucić te wszystkie ważne zadania? To jest piękne w jaki sposób myślą ludzie.

oko

Dziecko idz się wyspać bo zupełnie nie rozumiesz o co chodzi .

ChestnutS

To wytłumacz, bo teraz to i ja nie rozumiem.

Que

To ty idź spać, paweu dobrze mówi. Poczytaj sobie na czym polegają działy i jak funkcjonują nim zaczniesz płakać. Jeżeli według ciebie danym zajęciem zajmuje się cały zespół WG to gratuluję myślenia, skończysz na taśmie 😀

oko

Ty dalej nic nie czaisz. Dziecko nie o to chodzi o czym piszesz.Wiem każda korporacja ma swoje działy ,pracowników itp itd….. bla bla .
Tu chodzi o politykę firmy „WG” która ma odwrócić uwagę od prawdziwych niedociągnięć korpo !
To tak jakby pomalować trawnik na zielono farbą ,tak ?! Tylko że trawa jest zielona naturalnie ,i żadna farba nie odda rzeczywistości . Takie rzeczy robiono już w latach głębokiej komuny. A WG to korporacja Rusko Białoruska gdzie komuna kipi jak mleko.

Que

Dziecko to możesz sobie zrobić kolego jeżeli masz wiek i siano w głowie :D. Wymień jakie mają niedociągnięcia zanim zaczniesz pisać bzdury. Gra jak gra każda ma błędy a sama firma jest nastawiona stricte na zysk co mnie nie dziwi.
Teraz dziecko kochane wymień ich niedociągnięcia.

BARRY_spocona_pacha

Ja obstawiam że łorgejmingi wypierdolą nas w kosmos. to tyle co do dnia kosmonauty.

xd

a na barbórkę pewnie ku..a kilof

Talahassie

Powrót jaj Stalina