Sklep premium w kwietniu: Azuma

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luki

a tak liczyłem że będzie za węgiel, jak widać chłam będzie dodawany za węgiel (o ile w ogóle coś będzie coś nowego) a to co ma jakąś wartość to za realną kasę albo kosmiczną ilość free expa albo w najgorszym przypadku za stal. Można by pomyśleć że taka ilość 228 tys węgla (tyle trzeba np. wydać za jean barta) to jest nic, może jeszcze ktoś z nich pomyśli że można to zgarnąć przez weekend. Takie mam wrażenie że znaczenie tego surowca w grze traci znaczeniu. I widzę coraz bardziej nie ma za bardzo sensu go zbierać, w związku z czym wybierać kontenery np. z flagami czy z szansą na SK. Fajnie że wprowadzane są coraz to nowe pomysły, pseudo waluty, szkoda jednak że szybko zapominają o tych starych. Za niedługo za węgiel będzie można kupić tylko wybrane flagi i kilka prymek które nie mają żadnego znaczenia ekonomicznego dla gracza typu Charleston cz Tachibana.

luki

ja wiem że WG nie jest organizacją charytatywną i nie prowadzi polityki rozdawnictwa niemniej jednak wprowadzono surowiec pt. Węgiel do wows, nie jest to taki surowiec którego zbiera się od tak, cyk cyk i mam IX z kuponem zwłaszcza dla kogoś kto nie gra z k.premium. Załóżmy że ktoś codziennie otwiera 3 kontenery w których dostanie 3 worki węgla (1200 j.) potrzebuje 190dni zbierania żeby wymienić na podrasowanego Richelieu. kuponem będzie pewnie szybciej niemniej jednak pół roku łupania nie wyjęte.

stef

Tak powinno być kto gra ma z tego profity a nie kupuje za kasę . Przynajmniej nie wszystko

Rob66

Dodał bym jeszcze że ograniczenie czasowe (czasami) nie raz kogoś wyklucza/pozbawia zdobycia “czegoś” bo nie każdy może co dziennie grać i pyknąć 12,500 na dwa kontenery, a gdyby zdobyte “dobra” można było sensownie po jakimś czasie skumulować (w lekkim pomniejszeniu) i coś za to zakupić to nie jedna osoba by się cieszyła. Co do węgla to sam zbierałem – udało się dzięki kuponowi – ale przyznaję jest to “czasochłonne” .

luki

Dlaczego nie można by dać graczowi możliwości wyboru, kto chce wydać kasę proszę bardzo 264zl, ktoś kto ma wszystko zbadane i free xp jest tylko malo istotnym produktem ubocznym gry to 1milion i jest, i węgiel 400k a tak z grubej rury, każdy wtedy miałby możliwość zdecydować i wybrać na czym mu zależy, a tak to tylko kasa kasa kasa. Niestety ale gra nie jest nastawiona korzystnie dla tych którzy nie chcą płacić a wręcz przeciwnie. 1milion free xp jest nie osiąganiu do zdobycia w normalnym czasie przez kogoś kto gra bez Premium i stałymi camo.

SO

co? – bez premium gram i mam Miśia, Kromsztada, Nelsona, Alaske i połowę tej Azumy. Gram powiedzmy 2 tygodnie jakiegoś eventu + bitwy rankingowe do 7-8 rangi i tyle. Nigdy nie kupiłem konta premium. Za to doki maks 5(+ w wot garaże maks 8) i Błyskawicę. To wszystko