AMX 50 B czeka, by go wziąć

Prosto z portalu WoT 😉


Nadszedł kwiecień, a wraz z każdym miesiącem nadchodzi wierzchołek drzewa. Kilka dni temu wyjawiliśmy, że ten miesiąc będzie poświęcony fantastycznemu AMX 50 B. A zatem, jeśli chcecie zdobyć oscylacyjną wieżę i szalone działo z automatycznym ładowaniem, ruszajcie do bitwy już teraz!

Ale nie zapomnijcie: mamy w ofercie pakiety, które pomogą Wam w przejściu jeszcze szybciej w górę drzewa technologicznego AMX 50 B. Zawierają one dodatkowe premie 5x PD za zwycięstwa, jak również dodatkowe misje za materiały eksploatacyjne, rezerwy osobiste i trochę PD.

Oferty doładowań wierzchołka drzewa
Premie zawarte w poniższych zestawach nie sumują się, jeśli kupicie oba.
Doładowanie wierzchołka drzewa:
  • Dwie dodatkowe premie 5x PD za każdy pojazd w linii
  • 20000 PD zapisane AMX 50 B*
  • Emblematy i napisy

Cena: 40,07 zł.

————————————————————-

Najlepsza oferta:
  • Dwie dodatkowe premie 5x PD za każdy pojazd w linii
  • 20000 PD zapisane AMX 50 B*
  • Podwójne nagrody za misję „AMX 50 B”
  • 1 styl „Made in France”, emblematy i napisy
  •  Konto premium: 30 dni

Cena: 80,18 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
taki jedyny wyjątkowy

Trzeba kupić 50 120 by zrobić misje 🙂

Hhhh

Przynajmniej działo ma dobre mam kranzvagna i mimo 5 perków ej załogi racji bojowych za obligacje modułów stabilizatora skupiatora i optyki plus szczał z biodra bia i tak kalafiory wali przez to 3 biegłości wbić nie mogę po 1.600 bitwach lubię go ale armata to istny los na loterii raz wejdzie wszystko by po chwili siać kalafiory

wix11

Znam ten ból, chociaż nie grałem Kranem. To przypadłość magazynkowców, które są nerfowane “kalafioryzmem” przez RNG. W AMX 50 100 jest 6 pocisków w magazynku. Choćby nie wiadomo co, 2 będą kalafiorami, 2 dingami, 2 może wejdą. Wyjątkiem jest strzelanie z bliskiej odległości w tył czołgu na afku – to jedyny przypadek, gdy jest szansa na pełny magazynek w celu, a i to nie jest takie pewne, bo są “dingi z tyłka”, czyli czarodziejski brak przebicia efektywnego pancerza 100 mm przy penetracji 200. Po prostu losuje, że pocisk nie wchodzi i tyle.

wix11

Wot poszedł w stronę czołgów ciężkich z pancerzem, papiery bez kamuflażu nie mają czego szukać. Już AMX 50 100 stał się mało grywalny, niemal nie pojawia się na randomach, bo rzadko kiedy przeżywa dłużej niż jeden magazynek. Na pierwszą linię się nie nadaje, bo każdy wyjazd to niemal pewny zgon. Na 2. linię się nie nadaje, bo będzie momentalnie wykryty i zbierze strzały z całej mapy, a wpuści praktycznie każdy pocisk, który doleci. Gdy się przyczai jak tedek, to zaraz się ludzie wkurzają, że czołg ciężki a trzyma się z tyłu. Po prostu dramat. AMX 50b nie mam, dla mnie linia francuskich ciężkich magazynkowców to ślepa uliczka ewolucji.

XD

ja tam mam 3.5k sr dmg na 50B, a poprzednikami tez super sie gralo

Anonimowo

Nic dodac nic ująć. Bardzo cieżki jesli chodzi o strategie czołg, 2 razy trzeba myslec nad kazdym ruchem bo szybko go to garage. Drugie że ludzie zawsze wybieraja z kilku potencjalnych celów zawsze ten z najsłabszym pancerzem no a amx papier wiadomo. Na zadne błędy pozwolić i trzeba się napocić by bitwa była dobra

Gogol

a gwiazdki nie wyjaśnili

glus1321

Szkoda że nie ma na t57 heavy. 🙁

TarkinWielki

True story

iBlackLagoon

wierzchołek drzewa

hamci

na co ci t57 heavy to gruz kadlub ma pancerny a wieza smiechu warta co najgorsze wolny w cholere. gdy go zrobilem cos zawiodlem sie on sie jedynie nadaje na klanowe taktyki a nie na losowe gdzie wiekszosc graczy maja tanki z afree exp i sie gra jak z botami.

Niedlugo wbije amx 50 100 i planuje beczke zrobic bo na t57 sie niestety zawiodlem muł w ch*j

Meta

100% mam takie same odczucia Co do t57 mul bagienny

XD

t57 jest ok , wy boty grac nie umiecie