- Next story WOT CLASSIC 0.7.0: gdzie pobrać i jak grać
- Previous story WoT Classic: pobierz już teraz
Twitch.tv - Zurugula
Brak wierzchołka drzewka od:
-
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Serpentine”
21:28, 16 czerwca 2026
-
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Radar”
15:53, 15 czerwca 2026
-
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
-
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
-
8 nowych pojazdów w plikach Testu Publicznego wersji 2.3
19:47, 18 maja 2026
-
Object_Moon says:
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku
rykoszet.info
46 User(s) Online
Join Server
















rozegrałem kilkadziesiąt bitew i też nie dostałem tego kamo.
ja zagrałem kilkadziesiąt bitew i też go nie dostałem
Pograłem dosyć sporo ale kamo nie otrzymałem…. :/
zrobiłem ponad 3 bitwy i kamuflażu nie mam
chodzą plotki że trzeba rozegrać 3 bitwy żeby go otrzymać
jak go zdobyc??
Wie ktoś jak go zdobyć?
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś napisał co trzeba zrobić na ten kamuflaż.
ale brzydki… wole standardowe kamuflarze a najbardziej mnie wkurza w tych stylach ze podmieniaja emblematy na jakies dziadowskie a misje na to gowno pewno beda z kosmosu… bo nie dadza misji wejdz do bitwy i wygraj tak to kazdy wlazby na pare bitew i dobranoc stary szicie.
ja lubielm starego wota ale jakos sie nie excytucje ale na pewno sprawdze skoro juz pobralem
Excytuje? Co to znaczy?
Będzie USA-ZSSR i 3Rzesza. Szkoda, że nie będzie FR i starego OP B-C 255 <3
Powiem ci, że pewnie za niedługo będą kolejne patche z kolejnych lat. Po tym pewnie będzie ten z francuskimi czołgami, a potem chyba z Brytyjczykami.
Dali by zwyczajny kamuflaż, a nie w pakiecie z napisami i znaczkami. W d. mam zestawy.
Co trzeba zrobić żeby dostać to malowanie
Całkiem spoko malowanie.
Co zrobiłeś by go dostać?