WOT CLASSIC 0.7.0: gdzie pobrać i jak grać

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

127 komentarzy
Sadux

No u mnie też nie działa

VermuPl

Mi dalej niedziala…

ktos

komu działa?? bo mi nie

polishbeer

mi jedyne co działa to laptopa 🙂

ser_giej

Jest potwierdzone! To Primaaprymisowy rzart FuGe! Niedajcie sie naprać! Snofu FuGe sropiło nas w wuja! a ja liczyłem rze pogram jak za dafnyh czasuw w 2011 . Mufiłem ja Sergiej lat 8

ktos

nie działa *****

CzechU

Już Działa

naj(L)epszy z jakichś tam

u mnie już działa i sekunde trwało logowanie

armand

mi juz dziala

CUD CUD CUD

DZIAŁAAAAAAAAAAAAAAAA NIE WIERZE 😀

ktos

wywala error….

SkaileR

U mnie już nawet nie ma connecting tylko od razu wywala Authorization error. Please go to Game Center and press PLAY again.

VermuPl

To jest jakiś NIE ŚMIESZNY ŻART

ktos

cały czas mam connecting i trwa i traz

Amer

na start dają 900 golda ok 3-4 k free expa i ok 200 k kredytów

Anonimowo

Czyli muwisz
że widziałeś przez chwilę co tam dawaja ?

Amer

tak wbiłem na 1-2 a potem nie wywaliło

Anonimowo

I co dalej nic huhu bo ja na razie nie mam włączonego kompa xD

Amer

Przez 2 minuty działało potem wywaliło mnie

fearmichu

Mi na chwile wbiło,że mogłem garaż oglądać i po 1 min wywaliło

naj(L)epszy z jakichś tam

teraz mam enterig the game, wczesniej było tylko connecting ale to trwa i trwa

ktos

2 godziny opuznienia Good Job wg

polishbeer

Z tego co piszą to najwcześniej o 13 dadzą ale może też potrwać do 15. Znów strzelili kapiszona Przecież tam nie ma mega grafiki czy innych mega parametrów by mieli takie opóźnienia. Czuję że serwer po uruchomieniu Padnie w minutę z przeciążenia

norbk

Po prostu IMHO taki wczesniejszy Prima Aprilis 😉

Anonimowo

może trzeba do nich napisać o co z tym chodzi może sami o tym nie wiedzą

norbk

A moze to jednak po prostu taka Wigilia Prima Aprilis, jak ktos sugerowal 😉

Anonimowo

To takie trochę dziwne powinni podać wiadomość co się dzieje

Anonimowo

I co dalej nic ?

Seth_Destructor

U MNIE TEZ NIE DZIAŁA

random

nadal nic :/

ktos

serwer powinien zacząć działać 2 godziny temu a tu co

Artixv

mi tez nie dziala

Anonimowo

Na amerykańskiej stronie wydarzenia mają zmienioną godiznę o 2h do przodu jak by co. Może o 10 w końcu puszczą….

z piątego piętra

nie działa to kur – czaczek
instalowałem kilka razy i ****

Anonimowo

chcialem sprawdzic o co tyle szumu ale sie ni da bo jak zwykle maja opoznienie napisza wpierw jednoznacznie od 8 rano a tu gowno niech lepiej oni juz nic nie planuja bo tylko daja plamy

pitrex_02

na forum WG napisało że start o 7:00 🙂

Monia

Doszły mnie słuchy, że start o godz. 10.

kali

Nie chodzi to

_Night*****_

Jakie gówno nie działa i po co ja się fatygowałem miałem pobierać GTA V ale nie bo chciałem zagrać w starego wota a tu chu*

random

to tylko 2GB kolego spokojnie

pitrex_02

niktórzy mają internet z drewna, i dla nich 2gb to parę godzin
sam pamiętam jak miałem internet 2/MB czyli prędkość pobierania była stała – 128kb/s 😀
wtedy to dopiero były czasy 1gb-1h

RaV

Nic nadal nie działa

random

i jak tam działa czy dalej nic ?

Anonimowo

kto czeka na komunikat od wota ze to naprawia

ktos

ja też bo znowu coś się z serwerami pewnie dzieje

Przemek

grę mam pobrana, tylko błąd: Authorization error. Please go to Game Center and press PLAY again.

Anonimowo

Ta wersja wersja gry nie działa dali jakieś dziadostwo tylko do zapełnienia dysku i utraty neta na darmo

Przemek

a myślałem że tylko coś u mnie, również nie działa

gracz

wejdźcie na stronę gl. WOT > wszystkie wiadomości > znajdź Cofnijcie się w czasie z World of Tanks Classic > kliknij cofnij sie w czasie
zaczęło się coś pobierać 🙂
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/wot-classic/

Anonimowo

ale ni da sie wejsc na serwer nie dziala pobrac to sie pobierze

Monia

Nie działa 🙁

Anonimowo

mam nadzieje ze to nie był żart na prima aprilis bo nic dalej nie dziala

mecoberry

to samo i u mnie 🙂

Anonimowo

nic nie da sie

zxcv

mam dokładnie to samo >>>> 🙁

Hornet

Cześć. Próbuje się zalogować i jak zwykle jakieś problemy. Mam komunikat authorrization error, plis go to game center and press play again.
Gra wystartowała 7 minut temu … ponoć

P

Dlaczego od 8😥

Gamer

Ja i tak w to nie będę grał. Jestem w wot od 2016 więc nie znam tamtej wersji gry i poznawać nie chce wolę sobie czołgi poekspic na zwykłym koncie

anonim

Chyba jest napisane – Osobny serwer i osobny klient gry.

Arkoma

hmmm, brzmi ciekawie, ale wiadomo już, czy gra będzie odbywać się na tym samym koncie z którego gramy w aktualnego WoT’a? W sensie staty, zbadane maszyny etc? Wygrywając bitwę w WOT classic będziemy mogli podnieść swoje statystyki w standardowej wersji WOT?

Mr.Question

To będzie zupełnie inny klient gry który nie będzie miał wpływu na tego normalnego wota, a co do badań to wydaje mi się że wszystko od nowa jako ze są tylko trzy drzewa, a do tego pisali, że mamy się nie bać o kredyty czy złoto bo to uzupełnią

anonim

Czy ty oglądasz ze zrozumieniem ?? Nie bedzie to miało nic wspolnego z tym kontem obecnej wersji wota !!!!!