WOT CLASSIC 0.7.0: gdzie pobrać i jak grać
Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉
Stare dobre czołgi wracają! Przypomnij sobie, jak wyglądał świat czołgów w 2011 roku! Zobacz nasz film i poznaj wszystko o WOT CLASSIC.




No u mnie też nie działa
Mi dalej niedziala…
komu działa?? bo mi nie
mi jedyne co działa to laptopa 🙂
Jest potwierdzone! To Primaaprymisowy rzart FuGe! Niedajcie sie naprać! Snofu FuGe sropiło nas w wuja! a ja liczyłem rze pogram jak za dafnyh czasuw w 2011 . Mufiłem ja Sergiej lat 8
nie działa *****
Już Działa
u mnie już działa i sekunde trwało logowanie
mi juz dziala
DZIAŁAAAAAAAAAAAAAAAA NIE WIERZE 😀
wywala error….
U mnie już nawet nie ma connecting tylko od razu wywala Authorization error. Please go to Game Center and press PLAY again.
To jest jakiś NIE ŚMIESZNY ŻART
cały czas mam connecting i trwa i traz
na start dają 900 golda ok 3-4 k free expa i ok 200 k kredytów
Czyli muwisz
że widziałeś przez chwilę co tam dawaja ?
tak wbiłem na 1-2 a potem nie wywaliło
I co dalej nic huhu bo ja na razie nie mam włączonego kompa xD
Przez 2 minuty działało potem wywaliło mnie
Mi na chwile wbiło,że mogłem garaż oglądać i po 1 min wywaliło
teraz mam enterig the game, wczesniej było tylko connecting ale to trwa i trwa
2 godziny opuznienia Good Job wg
Z tego co piszą to najwcześniej o 13 dadzą ale może też potrwać do 15. Znów strzelili kapiszona Przecież tam nie ma mega grafiki czy innych mega parametrów by mieli takie opóźnienia. Czuję że serwer po uruchomieniu Padnie w minutę z przeciążenia
Po prostu IMHO taki wczesniejszy Prima Aprilis 😉
może trzeba do nich napisać o co z tym chodzi może sami o tym nie wiedzą
A moze to jednak po prostu taka Wigilia Prima Aprilis, jak ktos sugerowal 😉
To takie trochę dziwne powinni podać wiadomość co się dzieje
I co dalej nic ?
U MNIE TEZ NIE DZIAŁA
nadal nic :/
serwer powinien zacząć działać 2 godziny temu a tu co
mi tez nie dziala
Na amerykańskiej stronie wydarzenia mają zmienioną godiznę o 2h do przodu jak by co. Może o 10 w końcu puszczą….
nie działa to kur – czaczek
instalowałem kilka razy i ****
chcialem sprawdzic o co tyle szumu ale sie ni da bo jak zwykle maja opoznienie napisza wpierw jednoznacznie od 8 rano a tu gowno niech lepiej oni juz nic nie planuja bo tylko daja plamy
na forum WG napisało że start o 7:00 🙂
Doszły mnie słuchy, że start o godz. 10.
Nie chodzi to
Jakie gówno nie działa i po co ja się fatygowałem miałem pobierać GTA V ale nie bo chciałem zagrać w starego wota a tu chu*
to tylko 2GB kolego spokojnie
niktórzy mają internet z drewna, i dla nich 2gb to parę godzin
sam pamiętam jak miałem internet 2/MB czyli prędkość pobierania była stała – 128kb/s 😀
wtedy to dopiero były czasy 1gb-1h
Nic nadal nie działa
i jak tam działa czy dalej nic ?
kto czeka na komunikat od wota ze to naprawia
ja też bo znowu coś się z serwerami pewnie dzieje
grę mam pobrana, tylko błąd: Authorization error. Please go to Game Center and press PLAY again.
Ta wersja wersja gry nie działa dali jakieś dziadostwo tylko do zapełnienia dysku i utraty neta na darmo
a myślałem że tylko coś u mnie, również nie działa
wejdźcie na stronę gl. WOT > wszystkie wiadomości > znajdź Cofnijcie się w czasie z World of Tanks Classic > kliknij cofnij sie w czasie
zaczęło się coś pobierać 🙂
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/wot-classic/
ale ni da sie wejsc na serwer nie dziala pobrac to sie pobierze
Nie działa 🙁
mam nadzieje ze to nie był żart na prima aprilis bo nic dalej nie dziala
to samo i u mnie 🙂
nic nie da sie
mam dokładnie to samo >>>> 🙁
Cześć. Próbuje się zalogować i jak zwykle jakieś problemy. Mam komunikat authorrization error, plis go to game center and press play again.
Gra wystartowała 7 minut temu … ponoć
Dlaczego od 8😥
Ja i tak w to nie będę grał. Jestem w wot od 2016 więc nie znam tamtej wersji gry i poznawać nie chce wolę sobie czołgi poekspic na zwykłym koncie
Chyba jest napisane – Osobny serwer i osobny klient gry.
hmmm, brzmi ciekawie, ale wiadomo już, czy gra będzie odbywać się na tym samym koncie z którego gramy w aktualnego WoT’a? W sensie staty, zbadane maszyny etc? Wygrywając bitwę w WOT classic będziemy mogli podnieść swoje statystyki w standardowej wersji WOT?
To będzie zupełnie inny klient gry który nie będzie miał wpływu na tego normalnego wota, a co do badań to wydaje mi się że wszystko od nowa jako ze są tylko trzy drzewa, a do tego pisali, że mamy się nie bać o kredyty czy złoto bo to uzupełnią
Czy ty oglądasz ze zrozumieniem ?? Nie bedzie to miało nic wspolnego z tym kontem obecnej wersji wota !!!!!