Wieści z SuperTestu – wydarzenie Zwycięstwo

W aktualizacji 0.8.3 rozpocznie się wydarzenie związane z premierą sowieckich pancerników. Jego struktura jest podobna do wydarzenia Go Navy, z paroma usprawnieniami:

– Zespoły będą rywalizować ze sobą, zdobywając punkty za różne sukcesy w bitwach. Wyniki będą podliczane na koniec dnia.
– Zespół z większą ilością punktów otrzyma nagrodę, ale także wejdzie na wyższy poziom trudności
– wysiłek potrzebny do zdobycia nagród wzrośnie ale nagrody też będą lepsze
– przeciwny zespół, który będzie drugi, otrzyma dodatkowe punkty jako bonus na następny dzień.

 

Poziom trudności dla zwycięskiego zespołu zostanie zrestartowany, gdy drugi zespół wygra. Tak samo będzie dla punktów bonusowych. Ten system pomoże balansować zespoły.
Gracze otrzymają dodatkowe punkty za wypełnianie zadań osobistych w czasie trwania zawodów.
Gracze otrzymają także specjalne żetony, które będzie można wymienić w Zbrojowni na różne wyposażenie w grze a także specjalne kontenery z szansą na otrzymanie wcześniejszego dostępu do sowieckich pancerników tierów V-VIII
Specjalne stałe kamuflaże dla sowieckich okrętów Władywostok, Czapajew, Kijów, Ogniewoj a także okrętu premium Lenin będą dostępne w Zbrojowni, tak jak jednorazowy kamuflaż „Zwycięstwo”.

Port „Morze Czarne” zostanie przystosowany na potrzeby wydarzenia, dodane zostaną nowe naszywki i pamiątkowe flagi.

 

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments