Podsumowanie Potyczki klanów EU kontra CIS

W ostatni weekend najlepsi czołgiści z Europy i serwera CIS walczyli ze sobą w najnowszej edycji turnieju Potyczka klanów. Klan FAME, który zwyciężył zeszłego grudnia w Moskwie, musiał bronić tytułu najlepszego klanu World of Tanks przed

nieustraszonymi dowódcami z serwera CIS. TONADO rozpoczęli turniej z przytupem, stosując agresywną strategię i wygrywając pierwsze 4 mecze przeciwko mistrzom. Jednak duma omalże ich zgubiła. Zbyt pewni swoich umiejętności dowódcy z serwera CIS pozwolili klanowi FAME zdobyć 3 zwycięstwa do 4. Czołgiści z TORNADO nie poddali się jednak i odparli natarcia przeciwników, wygrywając 5 do 3.

To zaskakujący, wręcz epicki zwrot akcji, jednak nie zapominajmy występu TRVST, naszego drugiego europejskiego klanu. Czołgiści po raz pierwszy stanęli do walki z drużyną z serwera CIS i choć przegrali, zademonstrowali niesamowite umiejętności – jesteśmy pewni, że wrócą w jeszcze lepszej formie.

Obejrzyjcie te i inne wspaniałe akcje na poniższym filmie. Więcej informacji o nadchodzących turniejach znajdziecie na portalu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. anonim pisze:

  Komuś widze nie spodobał sie mój komentarz nt pawiana … B1nar ty ***** i ****** 😀 😀

 2. Anonim pisze:

  nie wiem czy wiesz ale Papapawian i kamileater stremowali to i WG zagroziło im ze nie wyślą im nagród za grudzień, bo fame nie chciał brać udziału i grali na wyjebce

 3. C_Hooj pisze:

  Moje podsumowanie jest takie że dzięki samochodzikom WG dorżnie WOT szybciej niż myśli, wyścigówki które jeżdżą szybciej niż lt kręci wieżą. Trzeba być ************* i to mocno żeby chcieć nadal w to gówno grać, banda białoruskich *****ów i tyle, a takie sponsorowane strony jak ta na pewno im nie pomogą. Chooj wam na groby czołgiści.

 4. Gamer pisze:

  Fame w Europie nie ma sobie równych łatwo wygrywają wszystko. A skoro nie mają konkurencji to lepsi już nie beda. Tu bym upatrywał przyczyny porazki czyli brak kogoś na swoim podwórku kto dałby im odpór i nie mówię o pojedynczych potyczkach.

 5. Anonymus pisze:

  WG mogło nie szantażować FAME „nie zagracie w tym turnieju to nie dostaniecie krzeseł za ostatni turniej” coś w tym stylu gdyby FAME chciał przeleciał by sie z TORNADO 5:0 według mnie mogli zagrać normalnie i obronić tytuł najlepszego klanu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.