World of Tanks Blitz i komiks Tank Girl!

World of Tanks Blitz i komiks Tank Girl!
Uniktowy czołg autorstwa rysownika Bretta Parsona

Smasher to nowy czołg, który dołączy do World of Tanks Blitz już 22 marca. Zaprojektowany przez Bretta Parsona, rysownika znanych komiksów Tank Girl, to VII poziomowy czołg ciężki. Został on specjalnie stworzony na potrzeby World of Tanks Blitz i zawiera w sobie ten charakterystyczny styl, pełen kolorów, zwariowanych postaci i zaskakujących, nietypowych światów.

„Widzieć jak Tank Girl wyrusza ku nowym przygodom wraz z gigantyczną społecznością World of Tanks Blitz to coś niesamowitego,” podkreśla Frederic Claquin, kurator ARTtitude. „Muszę przyznać, że korzystając z ikonicznego stylu Tank Girl Brett stworzył naprawdę unikatowy pojazd.”

Podobnie jak w komiksach Tanks Girl, Smasher kieruje się własnymi regułami, czyli „ciśnij, miażdż, niszcz!”. Ten ciężki czołg łączy w sobie przyzwoitą mobilność i mocne działo powodujące duże obrażenia – zmiażdży wszystko, co napotka na drodze.

„Wiemy, że klimaty post apokaliptyczne to jest coś, co nasi gracze naprawdę lubią i ten czołg się w to wpisuje,” mówi Thaine Lyman, dyrektor generalny Wargaming Mobile. „Współpraca z Brettem ułożyła się doskonale, jego styl artystyczny i doświadczenie pozwoliło stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.”

Smasher będzie dostępny w grze od 22 marca przez najbliższe dwa tygodnie.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aNDRZEJ

skąd wziąć takie cacko?

MarcLu

Ciekawe ile będzie kosztować.

Paythoss

M’kay…. Ale dlaczego KW-2, kiedy jej czołgiem był Stuart? XD

iBlackLagoon

Ruska poprawność… 🙁

Paythoss

Qrcze… mogliby dać chociaż tą brazylijską mutację Stuarta… 🙂