Wersja 1.4.1 – Tiger II (H) i 🇸🇪 EMIL 1951

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan

Tiger II H będący na VII tier sprzeda się jak ciepłe bułeczki i będzie najtwardszym HT pancerz ma jak E-50 A TRZY TIERY NIŻEJ

Aloalo

HT tier VIII VK 45,02 A też MA TE Same parametry pancerza

Anonimowo

Ale jest na tierze VIII a Tiger II H na VII. Mówi ci to coś?

Mireczek

Ja od razu biorę go bo czekam od jego zapowiedzi. Niemieckie czołgi jednak mają klimat. Mam tylko nadzieję ze nie przesadza z cena z “super” dodatkami.

Anonimowo

Ja to samo przyda mi się dobra siódemka. 😉

Anonimowo

Teraz Tiger II na siódmych tierach to będzie prawdziwy Tiger jak w II Wojnie Swiatowej.

Anonimowo

Wiadomość do wszystkich odpowiedzialnych za dzisiejszą łatkę – wsadźcie sobie ją wiecie gdzie. Już dwa razy wywaliło mnie z gry dzisiaj. GJ WG.

Bobjekt

A naliczanie punktów za Program Referencyjny dalej nie działa. Mam 2 rekrutów, jeden Mua i jeden prawdziwy, koles gral caly dzien i 0 punktow. Wygrane, dmg zrobiony +1.0 a 0 punktów. Support: pracujemy nad tym wyślij creeny. Koles jest poczatkujacy i nawet nie zrobił screenów po nie sprawdzal statusu po bitwie. WG jak czegoś nie zepsuje w tych swoich mega łatkach to koniec świata bedzie. Ty im gracza zalatwiasz a oni w nagrode BAM! cię w ryło….

Anonimowo

nie ma to jak Tiger II z PW mniejszymi od Tiger I… a co do Emila – celność da się we znaki tak jak i w drzewkowych, pojazd typowo do pochwalenia się przed innymi że się nawalało w FL, WG przecież i tak kiedyś da go do sklepu. Niestety WZ111 czy w ogóle STA nie należą do gatunku lepszych wyborów, należy liczyć że ta mistyczna IX będzie lepsza, ale to jeszcze trzeba nafarmić X prestiż na zepsutej mapie, monotonnie grając kilka godzin dziennie w ten sam sposób…

lol

Tiger I ma mnóstwo hp przez to, że jest papierem. Dobrze, że tiger II będzie mieć ich mniej, jest to jakiś balans.

Wookie_7_7_7

Wie ktoś jak aktywować wygrane w paczce atuty załogi?
Z góry bardzo dziękuje!

Goodall

Chodzi co o dyrektywy? Jesli tak to okienko gdzie możesz je aktywować jest obok paska okienek z materiałami eksploatacyjnymi. Okno gdzie możesz wybrać te atuty załogi ma pośrodku taki piorun

Wookie_7_7_7

Własnie niestety nie. Chodzi o atut jak na przykład szósty zmysł tzw żarówa. Dostalem 3x 100% “wyznaczony cel” i nie wiem jak włączyć na załogancie.

ziomziomka

wlasnie niestety tak 😉 goodall dobrze prawi, zaraz obok mat eksplo ktore mozesz wybrac do czolgu masz wolne okienko z dyrektywami a w nim dwie zakladki dla wyposazenia i DLA ZALOGI o ktore wlasnie pytasz pzdr

Wookie_7_7_7

Z tego co widzę to jedynie można tam dodać np 100% więcej doświadczenia dla załogi. A nie dodać np na stałe jeden perk dla załoganta. Chyba jednak nie o to chodzi.

Wookie_7_7_7

Ok juz wszystko widzę. Sorry ślepy jestem. Patrzyłem na inne okienko. Dzięki za pomoc Goodall, ziomziomka!

grynn

Czas celowania 1,82s. Taki powinien być na normalnym Tigerze, a nie jakieś 2,8s dla działa 8,8…