World of Warships ModStation

Modyfikacje gry (mody) to specjalne komponenty dodawane do klienta gry, zmieniające ustawienia gry, wygląd elementów interfejsu, dźwięki lub dodawane nowe funkcje do gry.

Istnieje wiele przydatnych modyfikacji, jednakże zainstalowanie każdej z osobna może nastręczyć trochę problemów. Dlatego też stworzyliśmy wyjątkowe oprogramowanie pod nazwą World of Warships ModStation, zaprojektowane specjalnie w celu bezproblemowego wybrania i instalacji konkretnej albo wszystkich potrzebnych modyfikacji.

 Pobierz ModStation 1.5.1.0

Główne zalety ModStation:

Zapobieganie niewłaściwej instalacji

Program wykryje po zainstalowaniu wszystkich klientów World of Warships zainstalowanych na Waszych pecetach. Obecne modyfikacje będą mogły być zainstalowane wyłącznie na najnowszej wersji gry.

Wygodny podgląd graficzny i szczegółowe opisy modów

ModStation, każdy mod będzie przedstawiony z poglądowym obrazkiem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zestawić szczegółowe opisy dla każdej sekcji i zaprezentowanej modyfikacji.

Czysta instalacja modów

Podczas instalacji nowych modów, stare pliki są usuwane. Wymaga tego poprawna instalacja i jednoczesne wykorzystywanie kilku modyfikacji.

Szeroki wybór modów

Już teraz udostępniliśmy Wam pokaźny zestaw modyfikacji i nie zamierzamy na tym poprzestać. Nowe mody będą stale dodawane do kolekcji.

Wcześniejsze pobieranie modów

Pliki gry są pobierane z serwera podczas instalacji ModStation lub aktualizacji. Poprzednio zainstalowane mody, które nie wymagają aktualizacji, nie są ponownie pobierane wraz z każdą instalacją.

Dynamiczna aktualizacja listy modów

Odpowiednie mody są wybierane automatycznie w zależności od wybranego regionu.

Wyróżnienie poprzednio zainstalowanych modów

ModStation skanuje i wyświetla na liście poprzednio zainstalowane mody.

Wszystkie mody zainstalowane przy pomocy ModStation zostały zweryfikowane i nie zawierają żadnych wirusów, a także są w pełni zgodne z Zasadami modyfikacji klienta gry.

WAŻNE!

Twórcy gry nie ponoszą odpowiedzialności za stabilne działanie zmodyfikowanego klienta gry.

Warto zrozumieć, że mody są tworzone przez graczy dla graczy i mogą zawierać błędy. My, jako zespół projektowy ModStation, robimy co w naszej mocy, aby jakość jakiegokolwiek moda dodawanego do kolekcji odpowiadała Waszym oczekiwaniom, jednakże nie możemy w pełni wyeliminować ryzyka ewentualnych problemów technicznych podczas korzystania z modyfikacji gry.

Na naszym oficjalnym forum możecie znaleźć instrukcję krok po kroku, jak zainstalować i korzystać z ModStation.

Źródło: Portal woWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.