Bitwa morska w pigułce

Niedawno ogłosiliśmy nowe, cotygodniowe wydarzenie w grze pod nazwą „Bitwa morska”, w którym uczestnicy dostaną możliwość zdobycia ponad 1100 baryłek ropy co każde siedem dni.

Szczegółowy przewodnik po rywalizacji czeka na Was w osobnym artykule. Tu zaś w telegraficznym skrócie przedstawimy Wam, jak możecie wycisnąć baryłki do ostatniej kropli – czego się przecież nie robi dla bazy klanu?


Dowódca i jego zastępcy muszą zarejestrować swój klan do udziału w wydarzeniu w specjalnej sekcji „Bitwa morska”, którą można znaleźć w zakładce klanu.

Faza Przygotowania: od poniedziałku do czwartku. Wykonujcie specjalne misje związane z klanem, które mają na celu zdobycie określonej liczby bazowych PD.

Faza Starcia: od piątku do niedzieli. Jeśli Wasz klan wykona cotygodniowe misje, stanie w szranki z innym klanem. Zamiast bezpośredniej walki, każdy klan otrzyma za zadanie wykonanie misji z bazowymi PD w różnych kombinacjach kraju/klasy okrętu, aby zdobywać gwiazdki. Wygrywa klan, który zdobył więcej gwiazdek.

Aby móc wykonywać misje w fazie Starcia, każdy członek klanu musi potwierdzić swój udział poprzez naciśnięcie przycisku „Wliczaj podejścia”. Liczba dostępnych podejść dla gracza jest ograniczona do 10, dlatego dajcie z siebie wszystko!

Ropa jest główną nagrodą przyznawaną klanom za udział w Bitwie morskiej, a jej ilość jest zależna od poziomu aktywności uczestników rywalizacji.

  • Za ukończenie etapu Przygotowania – 800 baryłek ropy;
  • za każde 10 gwiazdek zdobytych w Starciu – 50 baryłek ropy;
  • za zwycięstwo – 700 baryłek ropy;
  • za remis – 400 baryłek ropy;
  • za porażkę – 300 baryłek ropy.

Na co dłużej czekacie? Jeśli Wasz klan jeszcze nie jest zarejestrowany, pogadajcie jak najszybciej ze swoim dowódcą!

 

 

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.