Zwiastun z muzyką metalowej grupy Kreator promuje nowe niemieckie bombowce w World of Warplanes!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
123

Jeśli gra naprawdę wygląda tak jak na kadrach z tego filmu to podziękuje, mam czołgi mam statki i zastanawiałem się skoro te dwie gry wyglądają tak ładnie (graficznie) to c z tymi samolotami 🙂
a tu proszę 2012 rok dalej, strasznie sztuczne to wszystko i brzydkie.

Anonimowo

WG utrzymuje zombiaka bo musi… 😀

XD

Przecież to jest martwe, już bardziej się opłacało TW:A utrzymać przy życiu a wyłączyć ten gniot! Do samolotów z WT się nie umywa i nigdy ich nie dogoni!

Anonimowo

“trash metalową”
XDDDDDDDDDDD

Tokomotookod

Nie podoba się fizyka lotu, nie podoba sterowanie, to chyba przede wszystkim, a WG udaje, że jest dobrze i kolejne samoloty dodaje.

Mr.T

To ten twór jeszcze żyje? 😀

G_N

Żyje, jest chory, ale żyje. Włącznie ze mną jest stała grupa graczy, którzy dzień w dzień latają, a jak spotykają “iwentowych WoTmistrzów” co na łatwego golda przybywają… to śle ich raz za razem do punktu odradzania gdzie kończą wykrzykując na czacie błazenady jak w WoT. Ilość graczy woła o pomstę do nieba, zajmowanie się “pffffu WG” WoWP jeszcze bardziej wnerwia, ale to jeszcze nie koniec.