Wyniki 11. sezonu bitew rankingowych i sezonu klanowego Północ

Kapitanowie!

26 lutego zakończył się kolejny sezon bitew rankingowych. 11. sezon rozgrywany był w okrętach IX poziomu w trybie Wyścigu zbrojeń. Bardzo zaciekawiła nas popularność niektórych okrętów, jak wiele bitew rozegrano, a także ilu Kapitanów zdołało osiągnąć 1. stopień!

Te i inne interesujące wiadomości przedstawiono w poniższej infografice.


Nadeszła również pora na podsumowanie wyników 4. sezonu bitew klanowych pod nazwą Północ. Z radością chcemy pogratulować tym Kapitanom, którzy wzięli udział w bitwach o nagrody i chwałę. Teraz przyszła okazja na uhonorowanie najlepszych klanów w tym sezonie! Przywitajcie zwycięzców:

  1. Odem Mortis International
  2. Total War Alliance
  3. Rejective and Idealistic Narcissists
  4. Odem Mortis
  5. Tora Tora Tora
  6. Ten-ichi-gō
  7. Deutsche Marine Division Fenrir
  8. Kill ‘m All
  9. Rising Tides
  10. My Little Łobuz

Więcej wiadomości o 4. sezonie bitew klanowych przedstawiono na infografice.

Uwaga: infografika przedstawia dane klanów ze wszystkich regionów.

Chwała najlepszym klanom na naszym serwerze!

 

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J_jW

Tu jest chyba literówka w przypadku klanu na pozycji 8, bo to się pisze: Kill’em All, czyli tak samo jak nazwa pierwszego albumu zespołu Metallica z początku lat 80-tych.
A jeśli chodzi o rankingówki to tak jak bardzo wielu graczy jestem na stopniu 10 i po prawdzie cieszę się, bo wszedłem tam rozgrywający tylko 25 bitew…